Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetovalast szeretnek csinaltat...

Tetovalast szeretnek csinaltatni, csak egy par szo kezirassal. Nagyon felek, mennyire faj ? Es hol mutatna a legszebben ? 42 eves no vagyok, fogalmam sincs ezekrol a dolgokrol.

Figyelt kérdés
2023. márc. 10. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl fajdalmas, de nem is mondanam hogy nem erzed meg.

Az meg hogy hol mutatna jol, hat SZERINTEM a combod kornyeken esetleg a felkarodon, a vallad alatt valahol, de persze ez mar a te dontesed :)

2023. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Koszi!

A felkar belso oldalara mennyire gyakori, vagy ott lazul nagyon a bor ?

2023. márc. 11. 23:17
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 Megint én vagyok, gyakorinak szerintem gyakori, mert pl. a teljes (a nagy tetovalasok, amik az egesz kezet takarjak) tetkok oda is vannak rajzoolva, szoval szerintem egy ilyen kisebb tetovalas, amilyet te szeretnel mar nem lesz semmi akadaly, bar lehet, hogy belul jobban megerzed, de sikitani sem kell majd azert a fajdalomtol :)
2023. márc. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

attól függ, hol mutat a legjobban, hogy mi a szíves szöveg és esetleg hogy milyen a testalkatod.

- egy hobbitetováló :)

2023. márc. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Koszi!

Egyaltalan nem ertek ezekhez, soha eszembe nem jutott volna a tetovalas, pont hogy sosem tetszett.

Erre, most 40 evesen, tortent egy nagyon jo elmeny az eletemben ( nem szemelyhez kapcsolodik), es mindenkepp szeretnem magamon latni az elkovetkezendo eveimben, de csak 2 szo az egesz :)


Eleg sovany vagyok, foleg a karom ! Ilyen alkat, mindig is ilyen volt pedig 10 evet usztam is versenyszeruen.


Majd probalgatom, tollal felirom, hol tetszik.


A felkarom arra a reszere gondoltam leginkabb ami se nem kulso, se nem belso oldal, hanem a ketto talalkozasanal, nemtudom ertheto e.

2023. márc. 12. 22:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 40 voltam, mikor végre rászántam magam az elsőre. Már bánom, hogy eddig vártam. Elkönyveltem, hogy rettentően fájni fog, és mindig csak halogattam. Azóta 11 mintám van, és imádom őket.

Nálam a kétszavas idézet, azaz dalszöveg az alkarom belső felén van, az egyszavas dalcím pedig a lapockámon, azaz onnan egy picit feljebb.

Hajrá!!!

Amúgy a tetoválónál is próbálgathatod, hol tetszik a legjobban :-)

2023. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszi szepen !

Mar en is tiszta izgatott vagyok 🤩

2023. márc. 14. 13:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, engem a barátnőm úgy lökdösött be időpontért, aztán meg az időpontra, most meg úgy kell kirugdosni a szalonból :-)

Ne félj, boldog leszel, ha kész lesz, és mindig látni fogod magadon :-)

#6 voltam

2023. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszi szepen :)

Hat nemtudom , hogy fogok merni bemenni 😂

2023. márc. 14. 13:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Vigyél valakit magaddal, aki belök :-)
2023. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!