Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fekete tintával készült tetkó...

Fekete tintával készült tetkó is lehet allergiás?

Figyelt kérdés

Nekem most évek múltàn lett tiszta kiütéses a felkarom és nagyon viszket is.Legszívesebben szétvakarnám magam.Leginkább a vastagabb kontúrok mentèn vannak ezek a kiütések és dudorok.

Feketével csinàltàk azon a részen,viszont van egy-kèt piros tetkóm is máshol.

Sok helyen olvastam,hogy a feketével készült nem lehet allergiás...

Akkor most hogy is van ez?

Mi az igazság?


2023. márc. 12. 22:38
 1/5 Metionin ***** válasza:
87%
De, lehet csak nagyságrendekkel kisebb eséllyel, mint a színes tetkók. Ért valami stressz mostanában? Betegség, más allergia, pszichés stressz, új öblítő, szoli, herpesz, erős napsütés (tudom, március van de nem tudhatjuk, hogy utaztál-e trópusi éghajlatú területre a közelmúltban).
2023. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha évek múltán, akkor biztosan nem a festék a ludas.
2023. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Epehólyag eltávolító műtétem volt..

Ennek lenne hozzá köze?

2023. márc. 13. 04:49
 4/5 Metionin ***** válasza:
78%
3. Igen, egy műtét elég komoly stressz az immunrendszernek és ilyenkor minden kis szarra bepöccen, arra is, amivel korábban tök jól elvolt. Kijön a herpesz, afta, begyullad a piercing, fájhatnak régebbi hegek és a tetkó is mutathat reakciót.
2023. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Csatlakozom a 4-eshez, egy műtét legyengíti az immunrendszert és mindenre bekattan.

De pl. műtét nélkül is, ha stresszesebb vagy, kijöhet évek után is. A tetoválóm pont a múltkor mutatta, hogy kétéves tetoválása "dudoros" lett és viszket neki.

2023. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!