Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Budapesten keresek olyan...

Budapesten keresek olyan tetoválót aki állat tetoválásokra szakosodott (ha van ilyen egyátalán) Medvét szeretnék tetováltatni, és ahogy a neten nézem vagy brutál jók, vagy rosszak szoktak lenni. Van olyan akinek a munkáit meg lehet nézni neten?

Figyelt kérdés

2023. júl. 19. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha teszel rá szájkosarat és elbódítod, akkor vállalom.
2023. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor realisztikus stílusban dolgozó tetoválót keresel. Ők szoktak portrékat is jobban csinálni legyen szó állat vagy ember portréról. Budapesten én nem tudok, de mindenképp olyat keress aki hírhedten jó, mert ahogy mondtad, vagy nagyon tudnak portrét csinálni, vagy egyáltalán nem..
2023. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen stílusban szeretnéd azt a medvét? Nagyon nem mindegy, hogy pl. realisztikus vagy neotrad vagy esetleg heavy blackworkről beszélünk. Minden tetoválónak más a stílusa, ha van kimondott elképzelésed, akkor úgy könnyebb ajánlani embert rá.


Ha nem vagy képben a stílusokkal, akkor az is jó, ha csatolsz egy képet olyasmiről ami tetszene és akkor jobban tudunk művészt ajánlani.

2023. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3# Köszi! Na ezekben a dolgokban egyáltalán nem vagyok képben, de jó hogy írtad, tanulmányozom őket egy kicsit:)
2023. júl. 19. 18:36
 5/8 A kérdező kommentje:
2023. júl. 19. 19:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Leginkább ez áll hozzá legközelebb
2023. júl. 19. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez realizmus lesz, ahogy az előttem lévő tippelte.


Ez hozzám annyira nem közel álló stílus, szóval nem igazán követek ilyen művészeket, de a barátom realisztikus tetkóját Győri Dávid csinálta az Octopus Tattoo-ban és gyönyörű lett (3-aska voltam). :)


[link]

2023. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
3# köszönöm hármaska!
2023. júl. 19. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!