Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováltak, szerintetek gáz...

Tetováltak, szerintetek gáz (felnőttként) a lemosható tetoválás?

Figyelt kérdés

2023. okt. 6. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, valamikor még jó móka is =)
2023. okt. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
73%
Nem, engem nem izgat, ki mit rak magára.
2023. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz
2023. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, de ez nagyban függ attól, milyen céllal, milyen alkalom miatt ragasztod fel. Szórakozásnál nem ciki, sőt, poénra is lehet venni. (Mi baráti párral egyszer teleraktuk magunkat felragasztható gyerekeknek szánt tetoválásokkal egy rockkoncertre. Katicabogarak, nyuszik, pillangók, mesefigurák... 🤘🙃😁🤣 Máskor pedig vettünk fel harisnya szerű műtetoválást is karunkra, lábunkra, amikor Alma koncertre mentünk a gyerekekkel. 😁🤣)


De persze stílusosan is lehet, amikor nem a poén hanem az összhatás miatt raksz fel műtetkót. Az is lehet stílusos és egyáltalán nem ciki.

2023. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem a gyerekeknek szánt tetoválásra gondoltam, hanem erre: [link] (A minta mindegy)
2023. okt. 12. 11:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Most tulajdonképpen, ha nem hordod magadon örökké, akkor nem mindegy ?

Az ördög öreganyját is magadra rajzolhatod, mivel nem örökre lesz.

Vagy rosszul mondom ?

2023. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azért kérdeztem mert volt olyan hogy lenéztek miatta. Tetovált ismerős kérdezte mikor látta, hogy nekem is van? Mondtam hogy ez csak lemosható, és erre úgy nézett rám mintha hülye lennék
2023. okt. 17. 22:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem v tetkóm,tinikoromban én is ragasztgattam magamra ilyeneket,de mióta tele vagyok varrva,már gáznak tartanám,igaz,már nem nagyon tudnék hova ragasztgatni:)
2023. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!