Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Vannak olyan rocker/punk/goth/...

Vannak olyan rocker/punk/goth/stb emberek akiknek nincs tetoválása piercingje?

Figyelt kérdés

2023. okt. 24. 16:21
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
24%
Persze hogy van! Élő példa rá James Hetfield. Metálos mégis nagyon sokáig neki sem volt 1 tetkója sem, orr pc-je is csak 25 körül. Nem attól lesz valaki punk/goth/...ect hogy szét van varrva, tele van pc-kel vagy be van festve a haja VAGY akár feketébe öltözik. Ezt a zene teszi. És kedves kérdező láttam azt írtad, hogy ennyi erővel te is egy vagy közölük mert szereted a The Curet. Hát akkor én meg hastáncos vagyok azért mert 2-szer voltam 5 évesen táncpróbán. Remélem érthető voltam.
2023. okt. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Persze mert itt azt írták elég szeretni ezt a zenét ahhoz hogy az legyél. És te is azt írtad az előbb hogy ezt a zene teszi most meg azt mondod hogy nem? Kicsit se értem
2023. okt. 29. 15:56
 23/33 anonim ***** válasza:
Mit írt az előbb?
2023. okt. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

"Nem attól lesz valaki punk/goth/...ect hogy szét van varrva, tele van pc-kel vagy be van festve a haja VAGY akár feketébe öltözik. Ezt a zene teszi."

"És kedves kérdező láttam azt írtad, hogy ennyi erővel te is egy vagy közölük mert szereted a The Curet. Hát akkor én meg hastáncos vagyok azért mert 2-szer voltam 5 évesen táncpróbán."

Vagy csak én értettem félre de akkor se értem

2023. okt. 29. 17:04
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

"Élő példa rá James Hetfield"

Ezt ugye te sem gondoltad komolyan?

2023. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
83%
25-ös de, komolyan gondoltam mert így van. A világ egyik legsikeresebb bandájának a frontembere, mégsem volt szétvarrva. 24 Igen, félreértetted.🙃 Attól hogy 1 bandát hallgatsz, attól még nem leszel se rocker, se punk, se goth . Ez csak azt jelenti hogy maga a banda tetszik, de nem a zenei stílus.
2023. okt. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Ja oké. Akkor tényleg nem vagyok mert más goth bandát nem is ismerek
2023. okt. 30. 12:18
 28/33 A kérdező kommentje:
És mennyit kell hallgatni ahhoz hogy az legyél?
2023. okt. 30. 12:19
 29/33 anonim válasza:
100%
Figyelj, nem csak hallgatni kell őket, hanem magát a stílust szeretni is ( nyilván a zenéről beszélek). Alapból vannak olyanok akik csak majmolnal vagy csak "menőnek"/"másnak" akarnak látszani. És ez szerintem a legelszomorítóbb. De ha úgy nézzük ha már egy 10/15 banda bejön, meg a többi hozzá hasonló műfaj is akkor szerintem már mondhatod magadra hogy goth/rocker stb. Bár akik tényleg ebben utaznak, azok nem szokták magukat nagyon sehová bekategorizálni. Csak élik az életüket és leszarják az utálkozókat.
2023. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
James Hetfield helyett akkor már legyen Fredie Mercury a példa.
2023. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!