Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Friss tetoválással mennyi...

Friss tetoválással mennyi ideg nem lehet szoláriumba menni?

Figyelt kérdés
Nemsokára tetoválást fogok csináltatni, egy kis méretü rózsát a kézfejemre. 4 éve szolizok, nagyon megszerettem a kellemesen barna bőrt a fehér nem tetszik. Mert ha 2 hétig nem lehet akkor még nem fogok kifehéredni sztem, de 3 hét az már sok lenne szoli nélkül. Elég ha 2 hétig szüneteltetem a szolit?

febr. 26. 15:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Gyorsan barnuló bőröm van csak már elértem egy kellemes kreol, közép barna bőrszínt és nem szeretném ha újra kéne kezdeni a barnulást. Tetkóval nagyon jól néz ki sőt még jobban fog kinézni a szép barna bőröm.
febr. 26. 15:07
 2/9 anonim válasza:
100%

Addig, amíg be nem gyógyul. Vagy szép tetoválásod lesz, vagy barna bőröd.

Nekem még a 3. hétnél is égette a nap hosszú nadrában.

febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert egyszer betegségből kifolyólag 2 hétig nem mentem szoliba és semmit nem fakultam.
febr. 26. 15:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a szalonban, ahol meg szeretnéd csináltatni, és utána döntsd el.
febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4-6 hét az ideális idő, amit ki kellene hagyni és utána is erős UV védő krémmel/olajjal kenni a tetoválást, mert idővel kifakul. A szoli pedig amúgy is gyorsan fakítja a tetoválást. Lehet vele sűrűn is járni, de akkor annál gyakrabban kell újraüttetni a mintát.
febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, 4 hét a minimum. De utána is erős fényvédővel szoliztathatod csak.
febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a megoldás. Lefeded. Ne érhesse az uv és már 2 nap múlva ha begyógyult mehetsz is. Egyébként rendkívül roncsolja a tetoválást az uv fény, kézfejen meg amúgy is hamarabb kopik meg megfolyik a minta, mivel erősebben igénybevett bőrfelület. Magyarán kb mindig le kéne takarni ha nem szeretnéd, hogy 5 év alatt egy fekete paca legyen.
febr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az uv sugárzás nagyon gyorsan kifakítja a tetoválást.
febr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljes gyógyulásig.
febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!