Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A férjem uj tetkot szeretne?!

A férjem uj tetkot szeretne?!

Figyelt kérdés
A fejrem uj tetovalast szeretne, mindketten 32 evesek vagyunk. Az egyik keze tele van mar. Azt szeretem nezegeteni, simogatni, de ezeket a tetkokat kb 8 eve keszitette. Most az egesz hatat ki szeretne tetkoztatni, de en ezt nem tamogatom. Beszeltem vele, de o nagyon szeretne. Elso baba is tervben van, es nem szeretnem h az apja tele legyen tetkokkal. A gyereketeknek mi a velemenye a tetkotoktol, tetkojarol? Mit mondhatnek a ferjemnek?

márc. 3. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Mit mondhatnál? Hát azt, hogy támogatod mindenben. Ez a házasság lényege, nem?
márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Koszt pénzt a tintába.
márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
15%

Én max két tenyérnyi tetoválást vagyok hajlandó a nőn elviselni semmi többet.

Rajtam nincs is.

Nálam ez válási ok mivel függő let.

márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
A gyereket pont nem fogja érdekelni, csak téged zavar ez. A gyerek nem ítélkezik, abba születik, abban nő fel hogy az apja tetovált, ezt tartja majd a normálisnak.
márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekeket ez semennyire nem érdekli, legalábbis az enyémeknek természetes.

Téged se igazán értelek. Az ő teste. Magának kell megfelelnie, nem neked.

márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sikerult beszelnem vele errol, megkertem ha mar csinaltat is legalabb csak baratsagos dolgok legyenek. Mekkora fuggoseget okoz a tetovalas? Vagy mi teszi fuggove az embert?
márc. 3. 16:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bármi van az apjára varrva, a gyerek nem fog félni, hiszen az apja. Random ábráktól való félelem egy tanult dolog, amit pont te nevelnél bele a gyerekbe :D


A férjed nem tetoválás függő, csak simán szereti, valószínűleg szebbnek, magabiztosabbnak érzi magát. Ennyi van a hátterében. Létezik persze olyan aki tetoválás függő, de annak nem egy karja van kivarrva 32 éves korára :D

márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A hatos válaszod alapján a gond veled van, de jó nagy
márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
100%
A saját teste, azt csinál vele amit akar. Ne használd a még nem is létező gyereket kifogásnak, ő le fogja szarni, azt fogja megszokni kezdettől fogva, hogy apa ki van varrva. Még csak kirívó sem lesz, mert elég sok korunkbeli tetovált, más apukákon és anyukákon is láthat tetkót dögivel. Én azt mondom, egy élete és egy teste van, ha ő úgy érezné jól magát, hogy telibevarratja a hátát és pénze is van rá hogy normális művésszel csináltassa, akkor hajrá.
márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket nem fogja érdekelni, pont emiatt nem fog ítélkezni ha máson lát tetoválást. Mivel, hogy természetes lesz neki, hogy ilyen van. Egyébként egy kicsit elkéstél. A hátát úgy se nagyon látják de a kezét már biztos, hogy igen. Azzal egyet értek, hogy ne legyen ocsmány minta.
márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!