Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek használjak hámosít...

Szerintetek használjak hámosító krémet?

Figyelt kérdés

3 hete csináltattam a lapockámra tetoválást. Már szépen gyógyulgat, már csak néhol van rajta varr. Viszont van olyan hely ahol a mintán fehéres színű, vagy hogy mondjam. :) Szerintetek hámosító krémmel kenjem vagy valami mással, hogy szép legyen?


Nagyon szépen köszönöm Nektek!



2012. máj. 28. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Eddig nem használtál semmit??Én amikor csináltattam, nekem a tetováló srác mondta, hogy két-három napig vazelinnel kenjem (gyógyszertári) majd Bepanthen kenőccsel, ami hámosítja. Két hétig kezeltem s nem volt vele semmi gondom. Már 2éve csináltam.
2012. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vazelinnel kenegettem az elején, utána már semmivel sem. Szerinted kenegessem még én is Bepanthennel vagy más hámosítóval?
2012. máj. 28. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy látod, hogy vannak rajta kis fehér "bőr" darabkák akkor igen. Én a Bepanthent javaslom.
2012. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! Igen, valami olyasmik vannak rajta. A körömvirág krém az nem jó rá? Mert az van most itthon, de ha nem jó akkor veszek Bepanthent.
2012. máj. 28. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb varratsz, feltétlen kövesd ezt az útmutatót!

Tetoválás után fóliáznak.

Naponta kétszer leveszed a fóliát langyos vízzel lemosod és szárítod.

Sima Bepanthen krém vékonyan rá!

Majd vissza a fólia!!!

Ezt 4 napig csinálod!

Aztán leveszed a fóliát és az ötödik-hatodik napon majdnem legyógyult tetkód lesz.

Minél többször vékonyan Bepanthen-ezheted még napokig!

2012. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!