Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválással lehet már strando...

Tetoválással lehet már strandolni?

Figyelt kérdés
Helló..Jún.6-án csináltattam egy kisseb tetkót a vállamra ugy 4-5cm átmérőjű peace jelet..Június 4-én mennénk strandra barátokkal ..lehet fürödni vele? Ha igen max. menyit lehet bent leni vele?

2012. jún. 27. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem addig ne menj vele vízbe amíg be nem fejeződött a hámlás folyamata.
2012. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azmár 1 hete befjeződött :)
2012. jún. 27. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
én júni 7-én csináltattam a bokámra, és valószínűleg jövő héten megyek strandra. igaz, nem leszek sokat a vízben, szóval nem szabad nagyon áztatni, meg azt szokták mondani, hogy legalább egy hónapig ne menj be a vízbe, de már majdnem letelik, szóval :) csak amikor kint vagy a vízből, kend be vastagon naptejjel
2012. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ugye a strandnál 2 dolog lényeges.

Azt egyik a víz, hogy ne áztasd sokat, mert ha felázik akkor nagyon ronda lesz :\ bár egy hónapos tetoválásnál ez már kevésbé hiszem, hogy megeshet (már ha ilyen kisebb, mint a tied :))

A másik meg a nap, de egy hónaposan már az is érheti sokat, csak azért figyelj az UV-re, mert az nem tudom tetoválásra hogy hat.. :\

2012. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!