Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás szöveg?!

Tetoválás szöveg?!

Figyelt kérdés
ezt a szöveget szeretném magamra tetováltatni angolul, hogy "semmi sem lehetetlen".. angolra átfordítva "nothing is impossible"-nek adja ki minden fordító, viszont sok tetoválást láttam már ezzel a szöveggel úgy, hogy: "impossible is nothing".. a kérdésem az lenne h melyik a helyes? vagy mindkettő jó?

2012. aug. 10. 16:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

1.sablonszöveg

2.MIÉRT ANGOLUL AKAROD, NEM LESZEL MENŐBB, MAGYAR VAGY CSESZDMEG

3.mi köze van ennek a szépség kategóriához, ez Nyelv kategória

4.még angolul sem tudsz, MIÉÉÉÉRT AKARSZ ANGOL SZÖVEGET?

5.és igazán kíváncsi lennék, hogy jelent-e neked valamit ez a szöveg

2012. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Egyetértek az elsővel, bocsi...
2012. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
elsőnek high five
2012. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

1.nem azért írtam ki a kérdést, hogy ilyen választ kapjak rá.

2.hiába vagyok magyar ha nekem angolul tetszik, és képzeld tudok angolul csak biztosra szeretnék menni.

3. hiába sablonszöveg, én nem azért szeeretném magamra tetováltatni mert rajtam kívül x millió embernek van már..

2012. aug. 10. 16:36
 5/20 anonim ***** válasza:
35%

Akkor magyarázd már el, hogy mit jelent ez neked. (Biztos senki nem hitt abban, hogy el tudod végezni az orvosi egyetemet úgy, hogy fél szemre vak vagy, de még is sikerült, mert nem adtad fel, és semmi sem lehetetlen.)

Amúgy ajánlom még a következőket: dream, love, life, never say never, vagy egy egyedi csillag a csipődre.

2012. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nagyon humoros vagy.:) aazt elég nekem tudnom h nekem ez mit jelent és számomra mennyire fontos szöveg.
2012. aug. 10. 16:44
 7/20 A kérdező kommentje:
senkinek nem fogok magyarázkodni, szerintem csak egy normális kérdést tettem fel, amire választ szeretnék kapni, és nem ilyen rosszindulatú, kötekedő hozzászólásokat. ha ennyire unatkozol, töltsd valami mással az időd.;)
2012. aug. 10. 16:46
 8/20 anonim ***** válasza:
20%

ha ANGOLUL TETSZIK a szöveg miért nem tudod hogy kell írni ANGOLUL?

ha pár kommentből lejön hogy buta vagy mint a föld akkor ne várj értelmes választ..

2012. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
jah, hogy te ebből a pár sorból ezt letudtad szűrni? nagyon okos vagy, gratulálok!:)
2012. aug. 10. 17:01
 10/20 A kérdező kommentje:
meg lehet nézni ki az értelmesebb..itt vitázol a semmiért. senki nem kényszerített arra, hogy ide írj..erre már a nem tudom hanyadik kommentedet írod, amiben csak kötekedni tudsz.
2012. aug. 10. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!