Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás? (a többi lent)

Tetoválás? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, jövőre szeretnék tetoválást csináltatni, addig meg gyúrni. Ha a tetoválás után még izmosodok, akkor kinyúlik a tetoválás? És még1: Lányok nektek bejön a tetoválás? Felkarra, vagy vállra szeretném, hogy a póló takarja, mivel nem szeretném, ha munka vállalásban zavarna. Előre is kösz a válaszokat. 17/f

2012. aug. 12. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy kinyúlik-e, de nekem nem jön be.
2012. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én se tudom, hogy kinyúlik-e, viszont az hogy bejön-e, több mindentől függ. Először is ne legyen túl nagy és színes. Legyen sima fekete, valami normális minta. És szerintem úgy a legjobb, hogy a váll alsó részéről indul a felkarig. Csak tényleg nem túl nagy. Meg máshol ne legyen, szóval ne legyen agyontetovált az illető. De ízlések és pofonok. :)
2012. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!