Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit ábrázol szerintetek ez a...

Mit ábrázol szerintetek ez a kép? (kép lent)

Figyelt kérdés

Ez alatt úgy értem, hogy szerintem a szerencsét meg ilyeneket. De viszont a két madárra nem találok magyarázatot, hogy miért lehetnek ott.


[link]



2012. okt. 16. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ezek fecskék, nem tudom mi jelentőségük. Tiplizik ha már itt rosszra fordult az idő akár egy másik kontinensre is, talán ennyi.
2012. okt. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha tetkónak szánod, iszonyat giccses
2012. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

A fecske és a fekete fehér csillag, az orosz maffiában a börtönben való tájékozódást jelenti, egymás között

Szóval ha tiszteletben tartod ezt akkor ne varras magadra semmilyen formában fecskét, mert az összes repülő fecske a maffia körébe tartozik


Nyílvánvaló hogy nálunk azt mondják majd hogy hú milyen jó, de úgy már nem olyan buli ha tudod mit jelent és mi van a háta mögött

20/F

2012. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egy élet egy esély, nekem egyből az ugrott be hogy vmi olyan dolgot csinálsz aminek tétje van , amivel elbukhatsz amivel megváltoztahat az életed ha elszúrod. És ezt az ász kártya is szimbolizálhatja mintha egy lapra tennéd fel mindenedet. A fecske kocka szimbólumok jelentését nem ismerem de előttem szóló leírta így ez méginkább megerősít abban hogy ez vmi rosszat jelenthet. Érdemes az iylen dolgoknak utána nézni mielőtt magadra varratod.
2012. okt. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat!

Azt nem gondoltam volna, hogy a fecskék összeköthetőek a maffiával.

Igen, ez az egy élet, egy esély azért tetszik, mert az élet úgymond egy játék. Sokminden a szerencsén múlik és ezt a kép is ábrázolja. Tetkónak szertném, igen. De arra is gondoltam, hogy a fecskéket nem varratnám fel,azért is mert nemtudom, hogy mit keresnek ezen a képen, de mégmindenképp utána járok először. Köszönöm! :)

2012. okt. 16. 19:08
 6/8 anonim válasza:
Ez egy ún. "oldschool" minta... kártya a szerencsét is jelképezi akárcsak a dobókocka. A fecske pedig mindig a szabadságot jelképezi
2012. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SzilKa ***** válasza:

a fecskeábrázolás és a maffia?! Na ilyenről még sose hallottam, pedig tetoválok, fecskét is készítettem már jópárat. :)


A fecske a reményt (tavasz eljövetele), a szabadságot (szárnyalás) jelképezi. A fecskepárok ábrázolása a hűséget jelenti, mivel a fecskepárok egész életükben együtt maradnak. A matrózok kedvelt ábrája is volt régebben, náluk azt jelezte, hogy közel a part.

2012. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

főleg utolsónak! sokat segített. :)

2012. okt. 19. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!