Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválásotok van?

Milyen tetoválásotok van?

Figyelt kérdés
és hol?

2012. nov. 17. 15:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem nincs de lehet később bevállalok majd egyet a fenekem fölé
2012. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
#1 Az ribancrendszám, undorító szerintem.
2012. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Swastikával kapcsolatosak a tetkóim, a jobb lábam combtövétől egészen a bokámig, modern térben van sok swastika egyben tehát először csak labirintus félét látsz, de ha jobban megfigyeli valaki látja hogy mit is takar az egész

A mellemen van egy lótuszvirág, benne egy Om-al

2012. nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én nem mondom meg, még valaki felismer: D
2012. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem undorító a derék tetoválás,hogyha szép a minta.De hát ízlések és pofonok:D
2012. nov. 17. 16:32
 6/11 anonim ***** válasza:

a bal bokám belső felén két pillangó (fekete-fehér)

[link]


tervben van még - ha összejön, amit tervezek - egy kisebb repülő sziluett bal lábfejem belső oldalára,de az még lehet, hogy máshova megy

szeretném az "artificial is beautiful" dalszövegrészletet a (bal)csuklómra (de ezt még hagyom érlelődni, mert nagyon új keletű ötlet) illetve a jobb csuklómra a "the neighbourhood is changing" szintén érlelődik még :) bár az utóbbi nagyon nagyon nagyon sokat jelent nekem :)

illetve nagypapám emlékére szeretnék majd egy tetoválást, de azt még nem véglegesítettem (se a helyét, se a mintáját) :)


18/L

2012. nov. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

nekem egy R2D2 :D


[link]

2012. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 SzilKa ***** válasza:
7-es, ez aranyos, kár, hogy nem profira bíztad...
2012. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És 7-es válaszoló! Számodra ez a robot tetkó mit jelképez? Vagy mi a története,miért ezt varrattad magadra?
2012. nov. 28. 15:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Mind színes:

Bal felkar: sellő leány ül egy sziklán.

Jobb felkar: rózsaszín virágok hada, ággal, remény felirattal. (túl sok rossz ért, úgy éreztem ez kell)

Mellkas: fullra tele, rózsákkal, csipkével, madár tollal.

Bal lapocka, ami egy nap teli hátas lesz: delfin vízi háttérrel (tudom, sablon, de a vízi világ az én világom)

Bal boka belső fele: egy fekete cicus.

Még bőven lesz egy szép napon. :)

23/L

2012. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!