Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ajkamra akarnék tetkót. Ez...

NightHero kérdése:

Ajkamra akarnék tetkót. Ez mennyire látszik? Ötleteket szeretnék mi legyen az ajkamon?

Figyelt kérdés

[link]


Pl:ilyen



2013. júl. 23. 22:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nem hülyeségből írtam amit, csak nem értem, hogy miért jobb egy gyakorlatlan kezű haverra varratni, mint megvárni míg betöltöd a 18at, keresni egy normális szalont és ott elkészíttetni az adott mintát?
2013. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
jó hülye vagy
2013. júl. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
majd leszárad az ajkad azt nézhetsz :D De komolyan szerintem se csináltasd meg....
2013. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egy az nem az ajkad, hanem a szád belső fele.

Kettő sok boldogságot kívánok neked és a fertőzéseknek amiket elkaphatsz.

Már egy sima afta is szívás, el sem akarom képzelni mi lehet egy sufnitetkós munkája után.

2013. júl. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 SzilKa ***** válasza:
100%

amikor beszélsz vagy nevetsz, úgyis látszik, de amúgy tényleg hamar kikopik. Tök felesleges, másrészt gázul is néz ki. Még egy profi is nehezen alkot oda szépen, nemhogy egy sufnitetkós haver.

Tökéletesen igaza van k8-nak, a tetoválásban az "elég jó" az egyenlő a válllhatatlannal!

Amúgy ezeket a felelőtlen sufnitetkósokat miért nem jelenti már fel valaki?

Nem rontják az üzletemet, de elég frusztráló, hogy folyamatosan az ő sz**rjaikat kell javítgatnunk...


egy tetováló

2013. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!