Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Titeket mi motivált vagy...

Titeket mi motivált vagy minek a hatására csináltattatok tetoválást?

Figyelt kérdés
ha valakinek van története azt is leírhatja! :)

2013. júl. 27. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a vallási hovatartozásom miatt varrattam oldalt a csípőmre egy szimbólumot :)

18F

2013. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akartam egy tetoválást, mert úgy gondoltam, jól nézne ki a csinos testemen. Aztán elkezdtem olvasgatni szimbolikáról, tetoválós dolgokról, aztán 1-2 év után eldöntöttem, mit akarok. Végül semmi köze nincsen semmilyen mögöttes tartalmú filozofikus vagy intellektuális mintához, azt varrattam magamra, amit szeretek.
2013. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én ilyen téren még nem vagyok érett/tapasztalt.15 éves vagyok.De sokszor,ha meglátok valakin egy tetoválást,elgondolkozok ilyeneken,hogy:miért?minek a hatására?stb.Az anyukámnak például egy főnix van a hátán.Őt ez állítólag motiválja.A barátja megcsalta és akkor jött az ötlet,ő kapott rajta,és megcsináltatta.Biztos láttad a Harry Pottert,ugyhogy tudod,mit szimbolizál. :) Azóta nem tudom anyu hányszor gondolt erre... de valamennyit biztos segít neki a 'túlélésben'.Ha egyszer tényleg rászánom magam a jövőben,és csináltatok egyet,akkor biztos,hogy jól meggondolom,mert az ember öregszik is,és biztos vagyok benne,hogy én is valami olyasmit varratnék magamra ami valamelyest motivál.
2013. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!