Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A csuklóm belső felére szeretn...

A csuklóm belső felére szeretnék tetováltatni! Milyet tetováltassak oda? Fiú vagyok!

Figyelt kérdés
Gondoltam színesre,vagy csak feketére is! A csuklóm belső felére milyen mintát Ajánlatok vagy szöveget? Ha linkelni tudtok képet akkor köszönöm!

#minta #Belső tetkó
2014. ápr. 16. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha fiú vagy akkor semmilyent. 1.gondolom még 18 se vagy

2.azt se tudod mit akarsz 3. hülyén nézne ki

2014. ápr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd akkor tetováltass, ha tudod mit akarsz, ne divatból.
2014. ápr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"HÜLYE VAGYOK"

Így nagy betűkkel. Nem azért, mert tetkót akarsz, hanem azért, mert nem tudod, hogy mit akarsz és azt szeretnéd, hogy mások mondják meg. Egyéniség 0.

2014. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd akkor tetováltass bármit is ha tudod hogy mit és miért akarod, és már vagy 1-2 éve úgy gondolod hogy ez jó ötlet.
2014. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne tetováltass semmit, amíg gyk-n kérdezed, hogy milyen minta lenn jó..
2014. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy fiú ismerősömnek a csuklóján egy fektetett 8-as van, jó hülye volt, mert ez volt az akkori barátnőjével a "közös" tetoválásuk... Most már menyasszonya van, de én a csaj helyében eltakartatnám vele valahogy :D
2014. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, az nem 8-as, hanem végtelen jel (infinity). Most nagy divat, meg nem hinném, hogy az asszonynak az igazi sztorit mondta el. Végtelen jelet bármilyen indokból varrathat az ember.
2014. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy végtelen jel, csak így egyszerűbb volt leírni.

Pontosan azt szimbolizálta, hogy ők örökké, a végtelenségig együtt lesznek, addig tart majd a szerelmük.

A régi csaján is az van, egyszerre csináltatták, ez volt a sztori, elhiheted :)

2014. ápr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!