Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen tetoválásról?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen stílusú és elhelyezésű tetoválást szeretnék majd csinálni pár év múlva (legalábbis most megvagyok róla győződve, hogy szeretném :D)

Ugye ez az oldal polinéznek írja, de ugyanezt a képet láttam már maori címszó alatt is, ezért megköszönném, ha valaki felvilágosítana :). Ez azért lenne fontos, mert ha ez egy maori tetoválás, akkor története van (lehet a polinéznek is, nem tudom), és akkor lenne egy olyan kérdésem, hogy van-e Magyarországon olyan tetováló, aki foglalkozik ilyen tetoválásokkal, és meg tudja-e úgy tervezni, hogy passzoljon az illetőhöz a mondanivalója.

Érdekelne még, hogy kb milyen árban van egy ilyen tetoválás, és persze, hogy ki mit gondol róla (férfiak, fiúk, nők, lányok, öregasszonyok, papok, mindenki :D)

Egyébként 16 éves fiú vagyok, és nagyon megfogtak ezek a tetoválások, és ha az érdeklődésem nem csak egy fellobanás, és 20 évesen is ugyanígy fogom gondolni, akkor király lenne egy ilyennel a vállamon :)



2014. ápr. 17. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ijesztő.
2014. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sajnos a kérdéseidre nem tudom a választ, de nekem nagyon tetszik, próbálj meg tetováló szalonokat felkeresni, és érdeklődni, ott segítőkészek az emberek
2014. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik. Tök sok agyatlannak van ilyenje.
2014. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Igen, ez most nagyon nagy divat, ami azt is jelentheti, hogy 10 év múlva kábé olyan lesz a megítélése, mint napjainkban a nonfiguratív (R)ib@ncrendszámoknak. Egyébként nem néz ki rosszul, de teljesen jelentés nélküli. Ha téged ez nem zavar, oké. Bár először érdemes valami szerényebbel kezdeni, ha felkeresel egy profi tetoválót, valószínűleg ő is ezt javasolja majd.
2014. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem azért nem tetszik, mert tényleg olyan tetováltat magára ilyet, akinek mindegy, hogy mi van rajta, csak tetkó legyen..semmi jelentése, csak úgy van.


24N

2014. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pedig ezeknek van jelentése. aki ért hozzá, az meg tudja mondani. ne felejtsük el, hogy ezek népi motívumok. persze, nekünk csak vonalaknak tűnnek, de a törzsekben bizony ezeknek fontos jelentenivalójuk van. én csak ezt nem értem, hogy egy magyar embernek mi köze van a polinéz/maori kultúrához. de igaza van az előttem szólónak, pár év múlva ugyanolyan gáz lesz mint most a nonfi. de majd ha 20 évesen is szeretnéd, akkor lelked rajta, hajrá.
2014. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Üdv!


Nagyon tetszik a hozzáállásod, hogy érdekel a rád kerülő minta háttere, és hogy nem most-rögtön-azonnal, hanem évekkel előre tervezel!


Én is így voltam anno a tetoválásaimmal, megrajzoltam, kitettem a falra, bő egy évig nézegettem. És még akkor is tetszett. Így megcsináltattam egyiket a másik után szép apránként...


Maorinak ismerem én is ezeket a mintákat, bár lehet, hogy tényleg polinéz. Jelentéséről sejtelmem sincs, de valószínűleg a tetoválók többségének sincs. Sajnos elég sokan vannak akik megrendelésre dolgoznak, nem is érdekli őket, hogy mit varranak, mert hát ugye a vevő szava szent.


Az hogy ki más tetováltat ilyet, és hogy később mi lesz a divat, meg pont ne érdekeljen! Nekem nonfig mind a három (és a jelenleg falon-nézegetős-stáduimban lévő negyedik is) és rohadtul nem érdekel, hogy divat-e vagy sem, vagy hogy rib*-rendszám van a derekamon. Én tervem, én stílusom, én testem, én véleményem. Imádom mindet a mai napig is!


Egyre azonban vigyázz: Ha egyszer elkezded, nincs megállás! Mindig lesz még valami amit akar az ember magára. És egy ilyen törzsi mellé nehéz olyat találni, ami passzol hozzá, és persze hozzád is! Passzolnia meg muszáj, mert annál rondább a világon nincs, mint az össze-vissza stílusú semmitmondó izékkel televart bőr, ami olyan mint egy apróhirdetéses szuperinfó újság :)

2014. máj. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát az tuti, hogy nem egy olcsó mulatság. Én olyan 200-300 közé saccolnám az árát. Amit itt többen is írtak: Ez most divat, mindenkinek ilyen kell, ha van jelentése, ha nincs...
2014. máj. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!