Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválók! Honnan veszitek a...

Tetoválók! Honnan veszitek a mintákat, amiket rátetováltok az emberekre?

Figyelt kérdés
Magatok is dolgoztok ki mintákat, vagy ha a kuncsaftnak saját elképzelése van, azt is megvalósítjátok? Esetleg vannak tervezőitek, akik papíron, számítógépen dolgozzák ki a felvarrandó mintát?

2014. máj. 14. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A kuncsaft elképzelését igyekszünk megvalósítani, gyakran segítünk is neki kitalálni, ha nincs annyira konkrét elképzelése. De vannak tetoválók, akik nem így dolgoznak, hanem előre kitalált mintákat csinálnak csak, az ő munkájuk általában olcsóbb, viszont nincs annyi lehetőség és az adott minták is többnyire sablonosak pl. feliratok, pillangó, csillag, madár stb.
2014. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Nem vagyok ugyan tetováló csak tetovált! :-) Az én mintáim amiket magamon viselek mindet én rajzoltam és vittem a stúdióba! Igy biztosan egyedi! Abban a szalonba ahova én szoktam menni vannak saját tervezésű tattook és van olyan is amit az internetről nyomnak ki és azt egészítik ki saját ízlés szerint!

2014. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ugye-ugye komoly művész nem támogatja az art theftet mer az csúúúnya dolog.

Szóval ha valaki másé a kép amit fel akarnak varratni, akkor elkérik/megveszik a jogot az eredeti alkotótól amennyiben az él. Vagy egyéb esetben a kliens vagy a művész tervez valamit saját kútfőből. Vannak szimbólumszótárak, tipográfiai könyvek, ezekre lehet alapozni az elképzelés képpé alkotását.

2014. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!