Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás és testalkat -...

Tetoválás és testalkat - hogyan? (lásd leírás)

Figyelt kérdés

Átlagos, esetleg vékonyabb (megítélés kérdése) alkatú férfi vagyok. Felsőtest-tetoválásban (mellkas, hát, vállak, kar, kéz) gondolkodom, csak abban nem vagyok biztos, hogy milyen alkati "követelményei" is vannak ennek, ill. az alkat változása milyen hatással van egy korábbi alkatban elkészített tetoválásra.


Kicsit érthetőbben tehát, két kérdésem lenne itt:


1.) ha egy férfi nincs legalább egy kicsit is izmosabbra kigyúrva, az szükségképpen inkább csak nevetségesnek fog hatni bármiféle tetoválással?


2.) ha a jelenlegi átlagos/vékonyabb alkatommal csináltatok valamilyen tetoválást pl. karra, aztán a későbbiekben elkap egy olyan hangulat (mert néha el szokott), hogy na, akkor most gyúrjunk, és pakolok fel némi plusz izmot (nem sokat), akkor az mennyire torzíthat el egy már meglévő tetoválást? (Főként indás-leveles/növényi, ill. minimális mennyiségű geometrikus mintákban gondolkodom.)


Előre is kösz a válaszokat.



2014. máj. 17. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz,akkor inkább ne is csináltass tetoválást!
2014. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Szerintem nem nevetséges, bár attól függ..ha átlagos testalkatú vagy, nem gáz, ha nagyon nyeszlett, akkor kicsit lehet, hogy az.


2.Eléggé eltorzíthatja.


Mondjuk ezek az indás tetkók szerintem eleve gázak, szóval a torzítás se sokat ront már rajta:D

2014. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!