Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválás fejezi ki az...

Milyen tetoválás fejezi ki az élet szeretetét?

Figyelt kérdés

Szeretek élni, és szeretnék minél több tartalmat adni az életemnek, mindent kipróbálni, rengeteg helyre eljutni, megélni a pillanatokat. Köszönöm a szüleimnek, hogy élhetek, és szeretném, ha majd megöregszem, úgy tekinthessek vissza az éveimre, hogy "na, ez jó kör volt, befizetek mégegyszer"! :-) Azt akarom, hogy mikor másoknak mesélek az életemrõl tátva maradjon a szájuk. Mert boldog és szabad vagyok. Olyan hivatást választottam, amivel sérült gyerekeken segíthetek majd. Az ismerõseim szerint ezzel elrontom az életem. Pedig pontosan ez fog neki értelmet adni. Ha csak magamnak élnék, a halálom után nem maradna semmi. Másoknak akarok segíteni, örömet okozni.


Olyan tetoválást szeretnék, amivel mindezt kifejezhetem :-) Leginkább egy szöveget (a hely már meg van), de nem a "you only live once" vagy "mum and dad thanks for a life" szövegeket. Néztem idézeteket, de még nem bukkantam rá az Igazira :) De ha nektek vmi szimbólum/minta jut eszetekbe, azt is szívesen fogadom.


2014. jún. 9. 14:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!