Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyon régóta szeretnék...

Nagyon régóta szeretnék tetoválást magamra varratni. Sajnos nincs valami hűdeformás testem, szóval csuklóra gondoltam, hogy oda kellene. Kikérhetném róla a véleményeteket? Mennyire tartjátok jó ötletnek? 23F

Figyelt kérdés

Jobb csuklómra egy fekete, középen üres csillagot, bal csuklómra egy felfelé álló háromszöget gondoltam, aminek középen van egy vonal.


Vizuális típusoknak:

[link]

[link]



2014. júl. 6. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem ezek nagyon tucattetkók, pár év és gáznak tartod majd.. Inkább várj még egy kicsit és majd akkor tetováltass, ha olyan ötleted lesz, ami jelent is neked valamit.


24N

2014. júl. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 970630 válasza:
Igen ,igaza van az elozo valaszolonak ,mivel ne csinaltass olyat ,ami minden 2.-ik emberen van. Persze az ,hogy csuklora az jo otlet ,mivel nekem a jobb csuklom telje sen korbe van tetovalva. De keszulj fel arra is ,hogy nagyon fog fajni ,mivel csuklon sok az ideg. 17evves FIU vagyok ,es eleg rendesen birom a fajdalmat ,de amikor mar 2oraja varrtak a kezem mar az ajulas szelen alltam. Ja es kozbe a baratnom kezet szoritottam:) szoval jol gondold meg.
2014. júl. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csuklóra, karra jó a tetoválás, de ennél legyél kicsit kreatívabb :)
2014. júl. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30 seconds to mars rajongó-e vagy.
2014. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nagyon gáz. ennél már csak a szivecske lenne semmitmondóbb. Azt fogja mutatni a világnak, hogy játszod a tököst de személyiséged az nincs és buta vagy.
2014. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!