Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tenyérre lehet, tetováltatni,...

Tenyérre lehet, tetováltatni, ha igen mire számíthatok (fájdalom, fakulás)?

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretem a hétköznapi dolgokat sőt... Kizárt, hogy az alkaromon vagy a mellkasomon legyen szöveg vagy bármi más és a tetoválásnál ez még fontosabb, láttam egy képet nagyon-nagyon régen ahol tenyérre volt tetoválva és azon gondolkozom, hogy oda szeretnék én is csak aggódok, hogy kikopik és csúnya lesz, hiába lenne nem hétköznapi ha csúnya, az úgy már nem éri meg. Az is érdekelne, hogy mennyire lehet fájdalmas ?

2014. júl. 15. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Tenyéren és fejen a legfájdalmasabb.

Kopni gyorsabban fog mint máshol, de nem lesz annyira csúnya mint azt gondolod. Viszont nem annyira különleges dolog a tenyér tetkó mint azt te hiszed. Nekem a baráti körömben legalább 20 embernek van. :/

2014. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most akkor azért akarsz a tenyeredre tetoválást, hogy ne legyél hétköznapi? Nem hiszem, hogy az elhelyezésben kéne különcködnöd, okkal nem járkál minden második ember tenyértetkóval (egyébként tényleg nem olyan ritka dolog, mint gondolod) és mégpedig azért, mert egyrészt nagyon fájdalmas a sok idegvégződés és kevés zsír miatt, másrészt csúnyán le tud kopni. Gondolj bele, használod a kezed, ezért sokkal gyorsabban lecserélődik a hámréteg, és nincs annyi szöveg, hogy nagyon mélyre lehessen vinni a tintát.


Inkább tűnj ki a tömegből a minta egyediségével, ha tudsz. Nagyon erőltetett, hogy olyan helyen legyen, ami "egyedi".

2014. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Számomra fontos dolgot jelképezne ez a tetoválás (nagy mértékű fogyás) és szerettem volna a helyét is különlegessé tenni nem csak a motívumot. A tenyér jó lenne, mert fájdalmas, ez tükrözné a fogyás elötti fájdalmamat már csak az álom minta vagy szöveg kell, de tényleg félek a kopástól, de várom a tanácsokat,tippeket.
2014. júl. 17. 00:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hasonlóan fájdalmas ha a bordákra tetoválnak..bár nekem még nincs ott. Én is úgy tudom hogy a tenyéren, ujjak között hamar kifakul.
2022. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!