Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy bírnám eltüntetni ezt a...

Hogy bírnám eltüntetni ezt a szőrt, engem nagyon zavar?!

Figyelt kérdés
Közvetlenül a fenekem felett, egy kicsit a hátam, a csípőmnél, vhogy ezen a helyen, szőrös vagyok. Ami engem rendkívül zavar, undorítónak találom.Hogy bírnám leszedni, borotvával nem érem el azt a területet, csak ha kitöröm a derekam... gyantázni nem szoktam, esetleg szőrtelenítő krém?! 17/F
2014. okt. 31. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szőrtelenítő krémet nem javasolnék, túl sok hátránya van.

De egyébként miért kell ahhoz kitörni a derekadat? :D Úgy csináld, mint a kocsival parkolást: ha nincs tükör, próbáld érzéssel. Miután végeztél, ellenőrizd, hogy okés-e, ha nem, akkor korrigálj.

2014. okt. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikus, es legyantaztatod.
2014. okt. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Hát kétlem hogy nem érne el oda a kezed... de ha így van akkor először is fogynod kell nem szőrteleníteni.
2014. okt. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A krémnek ugyanaz a hatása,mint a borotvának.
2014. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem akartam részletezni, és nem is fogom, de ha nem hiszed el, akkor járj utána. A borotvának annyi mellékhatása van, hogy ha rossz, akkor megvághatod magadat. A krém erős kémiai anyag, amire (1 hátrány a sok közül) allergiás is lehetsz.
2014. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!