Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nőknek már ciki a tetováltatni...

Nőknek már ciki a tetováltatni és piercinget csináltatni 45 év felett?

Figyelt kérdés

47 éves vagyok. Kb. 10 éve csináltattam az első tetoválásomat bokámra. Ez egy nagyon kicsi nonfiguratív tetoválás. Akkoriban akartam még máshova is tetkókat, de a férjem nem nagyon díjazta az ötletet. Már 2 éve nem vagyok férjnél. Élettársam van és felvettem Neki, hogy szeretnék tetoválásokat. Ő nagyon örült az ötletnek és azt mondta, hogy hajrá! Most nagyon elszántam magam és úgy döntöttem, hogy megcsináltatom mindegyik tetkót amit szerettem volna. A derekamra szeretnék egy nonfis virágosat, a lapockámra pedig szintén valami hasonlót. Piercingből pedig orr, köldök és nyelv amiket szeretnék.

Van olyan nő aki ennyi idős korában kezdte "díszíteni" a testét? Vagy ezzel egyedi leszek?

Megmondom őszintén, hogy eddig nem sokaknak láttam ilyen korban tetkót és piercinget.

Szóval kinek mi a véleménye?



2015. jan. 7. 19:16
1 2
 11/11 Endr 72 ***** válasza:

A derekat én is kihagynám, már fiatalon is gáz. De amúgy hajrá.

Viszont mindenképpen szalonban csináltasd, ne otthon az ismerős profi ismerősével.

2023. aug. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!