Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mire számíthatók ettől a...

Ezio Calmare kérdése:

Mire számíthatók ettől a tetoválóművésztől a lenti képek alapján?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezeket a fent említett tetoválóművész korábbi munkái. Én a következő tetoválást szeretném elkészíttetni vele, szerintetek képes rá legalább olyan szépen, mint ahogyan a képen van?

[link]


A válaszokat köszönöm szépen! :)



2015. máj. 20. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Szépen tetovál, de azért megnézném, hogy néznek ki a munkái színesben, nem értem ezeket a fekete-fehér képeket.
2015. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincsen színes képe?

Az akasztott emberes az elég gány szerintem. Nem maga a kép, hanem ahogy meg van csinálva. De vannak jók is, amivel igazából semmi baj nincs.

Nekem úgy tűnik, hogy ami sima fekete, az megy neki.

Pl a bal fölső kép:

[link]

De amin satírozni kell , az nem valami szép...Pl a kutyafej, meg az előbb linkelt képen alul a rózsa.

Egy igazi színes, nagy tetkót néznék meg tőle, ami olyan amit nem csak be kell színezni egy színnel, hanem szép átementes, satírozott. Ha ez megy neki, akkor bele mernék vágni nála abba a nagy szemesbe, amit szeretnél, de addig nem állítom ezt. :)

Hol laksz amúgy? Bp?

2015. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemrossz, de gyanús hogy nincs köztük portré, általában az nem szokott menni nekik.
2015. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik egyik sem. Én nem csináltatnék vele.
2015. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ocala válasza:
Azt nemtudom, de ha már olyan egyedi vagy hogy más tetkóját akarod magadon, legalább változtass rajta egy kicsit...
2015. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!