Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválóművész szeretnék...

Tetoválóművész szeretnék lenni, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Mivel nincs ismerősöm, aki jártas ebben a témában, megköszönném, ha valaki hozzáértő tudna nekem segíteni!:) Olvastam olyat, hogy kell keresni egy tetoválóművészt, nála betanulni a dolgokat, aztán ha megy mehet élesben. Olyan opciót is olvastam, hogy be kellene szerezni egy tetoválógépet, azzal gyakorolgatni disznóbőrön, és ha már vannak felvállalható munkáim, megmutatni egy tetoválónak, és utána kezd el ő is foglalkozni velem. Ez így van?

A másik kérdésem hogy milyen szakmát ajánlotok mellé? Most vagyok végzős, érettségi után okj-ra mennék. Olvastam olyat, hogy kozmetikusi okj hasznos lehet, mert állítólag csak azzal lehet tetoválószalont nyitni. Ez igaz?

Egyébként elhatározottságom van, 4 éve ez az álmom, mást nem is tudok magamnak elképzelni. Rajztudásom is van, és fejlődésképes vagyok, szóval emiatt nem kell aggódni.

Esetleg valamilyen tanácsot tudtok adni?



2015. okt. 1. 21:48
 1/2 Byakko válasza:
100%
Sztem először menj be egy tetoválószalonba és beszélj velük hogy ők hogy kezdték és mi a tanácsuk hogyan indulj neki
2015. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de köszönöm a segítséget!:)
2015. okt. 12. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!