Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok errol az otletrol?

Mit gondoltok errol az otletrol?

Figyelt kérdés

Eleg nehez idoszakban van az eletem. Es ez sajnos kihathat a tovabbi eletemre nezve negativ ertelemben. A jovom szoszerint kilatastalannak tunik.

Arra gondoltam, hogy egy egyszeru tetovalassal szeretnem szimbolizalni az eletemnek ezt a szakaszat. Amibol erot is merithetnek.

Sokat keresgeltem, hogy mi lenne a legalkalmasabb.

Es en a "Carpe diem" feliratra figyeltem fel.


"Ha a mai nap van akkor a mai napon élj, ne a múltadban és ne a jövő állandó tervezgetésével."


Ezt a jelentest talaltam hozza ami egyszeruen leirja, amit kerestem. :')

Csak az az egy problemam van, hogy nagyon tucat. Sokan ezt tetovaljak magukra.

Viszont szamomra igazi jelentese van.



2016. jún. 6. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért érdekel más mit rak magára? A te tested, neked fontos, ha jelentéssel bír, erőt ad akkor csapasd neki és ne foglalkozz másokkal.
2016. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az számít, számodra mit jelent. De ha annyira tucatnak találod, akkor menj el egy tetoválóhoz, akinek tetszik az egyéni stílusa és kérd meg ,hogy foglalja egy mintába a szavakat, adjon nekik egy kis egyediséget.
2016. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 AstrA123 válasza:
szar
2016. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3# Köszönöm a rovid, "ertelmes", tomor valaszt. Azt hiszem ez mindent elmond az intelligencia hanyadosodrol. ;)


A tobbieknek koszonom a normalis

valaszat.

2016. jún. 11. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!