Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 15 évesen tetoválás?

15 évesen tetoválás?

Figyelt kérdés

Egy íjat szeretnék magamra varratni egy nyíllal a csuklómra, max úgy 4x5cm-es.


Már úgy másfél éve szeretnék magamra varratni valamit, nem csak egy hülyeséget ami semmit sem jelent! Ha erre a tetkóra ránéznék akkor motivációt adna... (Az akaraterő és a cél elérésének a képességet szimbolizálja)


Nem akarom szétvarratni magam, ez lenne az első tetkóm és egy jó pár évig nem is csináltatnék másikat.


Sztem megnyúlni nem fog mivel már túl vagyok a hirtelen növésen, 184cm körül vagyok.


Szüleim nem nagyon támogatnak,ők azt gondolják hogy ezek a tetkók csak hülyeségek. De sztem meg nem... Ők egy teljesen más korosztály és mást gondolnak dolgokról.Azt mondják hogy elcseszem a testem. De Istenem, ez az én testem és azt csinálok vele amit akarok!Már most nyáron megakarom csináltatni ha ők nem egyeznek bele akkor is, semmit nem tudnak tenni ellene, nem fogják tudni leszedni. Csak attól parázok hogy egy normális tetoválószalonban nem fognak elvállalni beleegyezés nélkül és én meg egy komoly tetoválószalonba szeretnék menni ahol minden steril és igényes.Kb úgy 18-19 évesnek szoktak nézni , azon gondolkoztam hogyha növesztek egy kis arcszőrzetet akkor még dobna rajta egy kicsit és nem kérnének személyit vagy nem kérdeznék a koromat, mit csináljak? 15/F


2016. aug. 1. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem akarlak elkeseríteni de egy tetoválás előtt konkrétan papírmunka van, ott nem titkolhatsz el dolgokat, mert mindent elkérnek.
2016. aug. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Kétszer mar tetovaltattam, 3 tetkom van, mind a kétszer rendes szalonba voltam egyszer sem kértek semmi papírt. Egyikről sem tudtak a szüleim hogy tetkot csinaltatok epp, persze utána elmondtam nekik. Neked kell el dontened hogy tenyleg akarod e a tetkot, aztan hajra. 18/L
2016. aug. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:( es akkor mit csinaljak ha a szuleim nem egyeznek bele ? Alairas hamisitas ? :D vagy hogy tudnam ravenni oket ? Vagy esetleg ha nagyszuloket kernem meg ? Ok tamogatnak. Szuloi engedelyt veluk is lehetne iratni ?
2016. aug. 1. 00:57
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Pacsi én is akarok! Nem egyet, csak az a baj, hogy nekem sem akarják annyira engedni.. pedig nekem is mély jelentést hordoz magával. Nekem jövő nyárra talán meglesz, de pénz kérdése is. Amúgy kérdezd meg minden nap egyszer, hogy miért nem lehet (ha még nem engedik) es előbb-utóbb beadják a derekukat. Én így vettem rá anyám, hogy fesse be a hajam :D

15/l

2016. aug. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Igen óriási jelentése van minden tetkónak... Egy cica az aktivitást és a brutalitást jelenti és azt hogy az umpa lumpák élnek... Mindig amikor ránézek tudom, hogy a hitem erős és kitart, mert a társadalom még nem képes elfogadni hogy az umpa lumpák élnek, de én tudom az igazat!


Pacsi a tetkó jelentéséhez:)

2016. aug. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyire fontos neked ez a tetoválás, akkor tudsz 3 évet várni és akkor már nem kell szülői engedély.
2016. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!