Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást vállaltam be 3...

Tetoválást vállaltam be 3 napja, viszont mára az árnyékolás lehámlott, ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Tehát meg van az adott tetoválás körvonala, az nem hámlott le, viszont az árnyékolás alig látszik..újra kell varratnom? Miért hámlott le?

Vagy sosem lesz olyan sötét egy tetoválás, mint varrás után pár órával?


2016. dec. 23. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet koromfekete tetkót is kérni, de azt külön kérni kell. Alapjáraton világosodik persze ha fekete akkor grafitszürke lesz belőle, mint egy cetuzarajz kb, ha szines akkor pedig kevésbé lesznek élénkek a színek. Viszont az is lehetséges, hogy nem megfelelően lett megcsinálva, és kilökte a festéket a bőrög, jó lenne látni róla egy képet.
2016. dec. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha az egész hámlik egy kicsit, akkor az normális. Amúgy a tetováló nem mondta el neked ezeket a dolgokat? Mert tetoválás után kötelező lenne neki :O
2016. dec. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hámlás közben egyébként is világosabbnak tűnik a bőr, mint ami a végleges színe lesz - a még nem leesett bőr már "eltávolodik" az alsó rétegtől (ha érted, mire gondolok), ezáltal tompábban látszik az alatta lévő, hiszen nem egy üvegszerű anyagról beszélünk.

(Gondolj arra, hogyha valamit fólia-bugyiba teszel. Lezárva szépen látszik alatta minden, de ha belenyúlsz és felgyűröd a fóliát, akkor homályos paca lesz, ami alatta van.)

Szóval, ha teljesen leesnek a hámlóban lévő bőrfoszlányok, akkor érdemes megnézni, hogy milyen a tetoválás, és dönteni a továbbiakról.

Egyébként megesik, hogy kidobja a bőr a festéket, és akkor valóban át kell üttetni, ez függ bőrtől meg festék minőségétől is - bár általában színesre azért ez jellemzőbb. Nekem pl. kifejezetten felajánlotta a tetováló, hogyha nem vagyok elégedett az eredménnyel, akkor szóljak, át lehet üttetni. :) De az tény, hogy kicsit halványodik a frisshez képest, de nem szabadna neki annyira, hogy ne is látszódjon.

2016. dec. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, elmondta nekem, hogy hámlani fog stb. Viszont arra nem számítottam, hogy konkrétan kilöki az árnyékolást a bőröm.

És arra gondoltam, hogy tervben van a következő, ami lényegesen nagyobb lenne..akkor ott is újra kell majd üttetni az egészet?

Egyébként igazatok van abban, hogy még friss alatta a bőröm és ezért tűnik ilyennek..ugyanis 4 napos tetoválásról beszélünk .

2016. dec. 23. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!