Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire fáj egy tetoválás...

Fikakikapókampó kérdése:

Mennyire fáj egy tetoválás felvarrása?

Figyelt kérdés
Nekem még nincsen tetoválásom, de évek óta nagyon szeretnék. Az ünnepek alatt nyertem egy elég neves tetoválóművésztől X összegű tetoválást. Egy álmom válna valóra, viszont eléggé félek tőle. Meg aztán ki tudja, lesz-e belőle valami, mert elég nagy balhé van most körülöttük. Kinek mennyire fájt? Melyik testrészen a legkellemetlenebb? És általában egyszerre mennyi időt tud rászánni egy tetováló ? (egyébként 60 ezer Ft értékről lenne szó )

2017. jan. 5. 10:37
 1/6 anonim válasza:

Csak nem a Demyékről van szó? :D Mondd, hogy nem! :D


Amúgy meg attól függ,hogy hová csináltatod. Ahol vékonyabb a bőr, kevesebb a hús/zsír, ott jobban fáj. Nekem pl. a kulccsontomnál eléggé fájt, de az alkaromon alig éreztem. A rászánt idő nem csak a tetoválótól függ, hanem attól is,hogy te mennyire bírod. Nekem most lesz egy 6 órás időpontom, csak remélem, hogy bírni fogom. :D

2017. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De igen, Demyékről...és hatalmas fan voltam, de nem tudom most minek/kinek kéne hinném. Te mit mondasz? Egyébként köszi a választ,hasznos volt :-)
2017. jan. 5. 12:45
 3/6 anonim válasza:
Engem ma tiltottak ki a csoportjukból (1es válaszoló vagyok), mert OBJEKTIVAN leírtam a véleményemet... Jó hosszú poszt ahol nem álltam senki mellé... nekem az jött le,h ha nem nyalom ki a seggüket, akkor takarodjak... Amúgy jól megnézted a tetoválásaikat? Nekem még az ingyen minta sem kell... Ha gondolod írj pm-et.
2017. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6 tetoválásom van eddig(ez idővel bővülni fog)viszonylag magas a fájdalom küszöböm de a tegnap befejezett oldal tetoválásom az irdatlanul fájt mégha nem is adtam neki jelét.Karra szerintem csak enyhén kellemetlen de fájdalmasnak egyáltalán nem mondanám,ahogy elvileg a vádli se fáj túlzottan(bár erről még nincs tapasztalatom).
2017. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a lapockámnál van tetoválásomés nem fájt, pedig viszonylag alacsony a fájdalomküszöböm. :) Nem kell tőle félni :)
2017. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 5 tetkóm van. a bordámon nagyon fájt, a felkarom bizonyos részein is eléggé, a többi az tűrhető volt.

60 ezer ft mekkora tetoválást tesz ki? mert attól is függ. Tudomásom szerint 3-4 óránál többet nem dolgozhat a testen a tetováló, mert kikészül az ember bőre tőle, ezért szoktak adni több időpontot a folytatásokra.


Még csak most hallom ezt a sztorit a Demy-ékről. Nem tudom a nagy részét így én nem akarok bele szólni se. Megnéztem 1-2 munkáikat és szerintem egész jók.

2017. jan. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!