Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lassan 1 hónapos tetoválásom...

Lassan 1 hónapos tetoválásom még mindig élénk fekete és csillog. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Ez az 5. tetoválásom, a 3-4. nap már kb teljesen le is hámlott mint ahogy az előző tetkóim. Mindent ugyan úgy csináltam de a többi max két hét után végleges szürkés fekete formát nyert. A 4. nap már nem foglalkoztam különösen vele fürdésnél se, de a többivel se és mégis tökéletesek. Miért élénk fekete még 1 hónap után is?

2017. jan. 15. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaz, nekem színes tetoválásom van, de az enyém is olyan volt, hogy még egy hónap után is azt kérdezték, hogy friss varrás-e, meg párom (aki velem ellentétben tapasztalt ilyen téren) eléggé rácsodálkozott, hogy a színe még mindig friss-élénk, hasonlóan a tiedhez.

Igaz, nem figyelgettem minden nap, mert úgy voltam vele, hogy a lényeg, hogy szép maradt, de kb. másfél hónap után vettem része, hogy vesztett ebből a "csillogásból", és már nem úgy néz ki, mint amiről most vettem le a fóliát.

Én betudtam a tinta és a bőröm típusának a dolgot. Ha nem olyan lesz az eredmény, amit szeretnél, érdemes visszanézni a tetoválódhoz, de abból, amit írtál, nem gondolom, hogy gond lenne vele. :) Simán lehet, hogy csak a bőröd volt szárazabb, másabb, akármi - vagy esetleg másféle tintát használtak most?

2017. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A festék színe ugyan olyan fekete mint a többinél, 5 centivel van kb az előző tetkóm felett. Annyiból más hogy sokkal nagyobb beszinezett területek vannak rajta. Köszi a választ, megnyugtató hogy nem csak nekem tart ilyen sokáig :D
2017. jan. 16. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!