Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti lenézitek/furának tartjátok...

Ti lenézitek/furának tartjátok azokat, akiknek olyan tetkójuk van, ami számotokra értelmetlen?

Figyelt kérdés
A nyakamra szeretnék varratni egy magyar szót, aminek számomra van jelentése, de egy idegennek szerintem fura lenne, hogy mégis mért varrattam magamra azt... Tudom, nem kéne, hogy érdekeljen mások véleménye... de mégis érdekel.

2017. máj. 28. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nézném le? Neki kell, hogy jelentsen valamit. Ha nem néz ki rosszul, OK.

Azt tartom bénának, amikor ténylegesen igénytelen dolgot varratnak magukna az emberek. Nyilván mindenki látott tehetségtelen kocatetkós által készített borzalmakat a neten... Na, az gond. Amúgy toleráns vagyok nagyon, de szerintem ez így helyes.

2017. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Nem nézem le, de azért pozitívumokat se várj. Legyintek, azt megyek tovább...


Én személy szerint, amit meg tudok érteni az az, hogyha valaki egész életében küzd egy eszméért, mondjuk pl. valamely szeparatista szervezet tagja, olyan helyen, ahol apját-anyját megölték, stb. és akkor azoknak a jelképét a vállára tetoválja. De amikor XY csakazértisból meg kamaszos lázadásból feltetováltat valami maga sem érti mi az ákombákomot, ami biztos nem lesz divatban 10 év múlva, meg ő se azt gondolja majd, azt én kevésbé tudom megértni. Problémám nincsen vele, ő dolga... De sajnos kevés tetoválás van, amire tényleg azt tudnám mondani, hogy na, tényleg, ez jó, és ezt jó hogy megcsinálta! Egy emberélet alatt meg sok minden változik, jön egy-két rendszerváltás, még az se biztos, hogy latin betűkkel fognak írni akkor is, nemhogy egyéb... De nyugodtan rakasd fel, nem lebeszélni akarlak róla, csak ezt így leírtam.

2017. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Max. az ilyen nagyon divatos, de értelmetlen dolgokat (pl. a 20ezredik plázacicán a nonfigrutív maori mintát a derekán :D). Most hogyha látok egy random szót vagy egy különleges mintát, nekem azonnal az ugrik be, hogy az jelent vmit a másiknak, és pont ezért nem tartom furának, sőt... ezt én díjazom is.
2017. máj. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tartom furának. A lényeg, hogy neki tetszik, számára van értelme.
2017. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Én eléggé furának tartom. Értem, hogy számodra van jelentése, de attól még miért kell rávarratni magadra? Miért nem gravírozod bele egy szép medálba és hordod a nyakadban?
2017. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!