Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért zavarja az embereket...

Miért zavarja az embereket ismerkedésnél a csúnya fogak, a mikor azon könnyen lehet változtatni?

Figyelt kérdés
Ha ismerkedsz egy fiúval vagy egy lánnyal, akkor állítólag fontos a fogak szépsége. De sose értettem miért, mert szerintem manapság ezen könnyen lehet segíteni. Ha nem tetszik a fogaid akkor elküldöd fogorvoshoz és csuda szép lesz a leendő párod.
2013. jún. 9. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
az élet nagy kérdései
2013. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
65%
mert gusztustalan és az ápolatlanság virít a fején az illetőnek büdös szájszag hányinger ha csokra kerulm a sor stbstb
2013. jún. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Plasztikai sebészettel is bármit meg lehet oldani, sőt, nemet is lehet változatni. Ha már ki akarom sarkítani a dolgot, miért nem jössz össze egy veled azonos neművel, és kéred meg, h változtasson nemet? Na, hát ez a fog dolog is pont ilyen. Tudat alatt a párválasztáskor jó géneket keresünk. A szétrohadt kancsal fogak a jó gének hiányára utalnak.
2013. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2-es attól még lehet ápoltak a fogai, ha pl balesetben kiverte és hiányzik.
2013. jún. 9. 12:57
 5/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem kizáró ok, ha az melett ápolt:D de a kivert fogat is meg lehet csináltatni:d nekem se tetszik a fogsorom, de még nem küldtek el ezért
2013. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Ha könnyen lehet rajta segíteni, akkor eddig miért nem tette meg? (Feltéve, hogy nem a múlt héten verték ki a fogát.)
2013. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
csúnya fog = rohadó lyukas lepedékes kivert fog =hiányos vagy nm tom.
2013. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem baromságot mondasz. Nem olyan könnyű ezen változtatni, kezdve attól, hogy mi a csúnya a fogakban? Ha csálék, bár egészségesek a fogszabályzás 1-4 év is lehet. Az szerintem korántsem "könnyű".

Ha alapvetően rosszak a fogai, és durván sárgák, azon sem segít túlzottan semmi, egy ismerősöm vagyonokat költött mindenféle spéci fogfehérítésre, és sárgább a foga az enyémnél (nekem enyhén sárgák, nem vészes) pedig nem kávézik és nem dohányzik.

Ha rosszak, vagyis gyorsan kilyukadnak, hullanak, stb, rohadnak és mondjuk 30 éves korára már több fogát is elvesztette, és pótolni kell, az megint egy kisebb vagyon, és korántsem olyan egyszerű beülök a fogorvoshoz és hiphop új fogaim lesznek.


Szóval szerintem az igazán rossz, csúnya fogakkal elég sok nyűg van, nem az, hogy nem lehet megcsináltatni őket, de nem nevezném könnyűnek.


Ha pedig úgy alapvetően nincsen baj a fogával, kicsit csálé, kicsit sárgás, lepedékes, akkor meg a MÉRHETETLEN igénytelenségét fémjelzi, mert ez már csak a saját hibája, és igénytelen emberrel nem akarok ismerkedni...


22L

2013. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Bocs, de...

te vonzónak találnál mondjuk egy full zsíros hajú, büdös, fürdetlen, csipás hölgyet/urat? (Nem derült ki a nemed...)

Pedig mindegyiken lehet segíteni.

2013. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem szép látvány, nekem tetszett régebben egy srác, aztán kiverték a fogát és már nem jött be:/
2013. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!