Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 12 éves vagyok, mit csináljak...

12 éves vagyok, mit csináljak ha egy fiú tetszik, de nem akarok nyomulósnak tűnni? Hogyan keltsem fel az érdeklődését úgy, hogy elhívjon talizni? (tehát neten írna)

Figyelt kérdés
tetszik, fiú, nyomulós, nem, facebook, net, találkozás, felekelteni, az, érdeklődését

2013. júl. 16. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Menj babázni még!
2013. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
27%
Ha tudod hol lakik, hagyj a postaládájukban egy levelet a részére, hogy "gyere ide ekkor", viszont ne áruld el hogy te voltál, és kész, megis szerveztél egy Egyoldalú Vakrandit barátom ;) Húzz fel szép ruhát, illatosítsd magad, borotváld le a pinádat, és indulhatsz csábítani :D Ha nem tudod hol lakik akkor irj neki te először FB-n, de valami olyan dologról, ami suliba/közéletben történt. Pl: "Te is hallottad hogy milyen bunyó volt tegnap?" és így kialakul a beszélgetés.....
2013. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát fb-on bökd meg :) Élőben meg rajzolj az ujjaddal egy X-et az arcára
2013. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

12 éves srácok néha durván bánnak azokkal a lányokkal, akik beléjük vannak zúgva.


Ebben a korban már a lány is elhívhatja a fiút, nem csak a fiú a lányt.

2013. júl. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
khm.. tehát valaki nem hisz a gyerekszerelemben. én hiszek benne. mert én tudom milyen érzés... csak szeretném, hogy ő hívjon el.
2013. júl. 16. 16:45
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Minél egyértelműbek a jellek análl jobb.

Log velle sokat adjneki csokit csipszet. vele meny bulizni. kérdmeg hogy csináljonmeg vallamit a zámgépeden. Ha kettesben vagytok néha érjhózá simogasd a kezét vag combját csak finoman.

2013. júl. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
én is 12 vagyok és kellene segítség! ......tetszik 1 fiú(12éves) és neki is tetszem.és szerintetek hogy jöhétnél össze vele? vagy hogy szólítsam meg mert ő se jön hozzám ide .de látszik hogy szégenlős///// köszi a válaszokat/ ha lesznek :)
2013. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
ajjajjajj ájjájj 12 éves vagy en meg a te korodban az iskolapadot vizsgálgattam nem csajoztam!de azért sok sikert a fiúhoz!!!!
2013. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 misz000 válasza:
szia énsem tudom én 12 éves vagyok és nekem egy 13 éves fiú teccik facebookon néha beszélgetünk de semmi más! léci segtsetek!köszi fontos!
2015. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

szerintem kicsit közeledj hozzá nem azt mondom hogy menj oda és mond ezt "hello akarsz járni" ez nyomulos beszélj vele élöben is és elöször a bandával hivd el valahova majd kettesbe!!


remélem tudtam segíteni!!

2015. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!