Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden lány az izmos, bunkó, gyökér pasikért van oda?

Figyelt kérdés
Én egy kedves,okos,csendesebb,átlagos, mint kinézetileg, mint alkatilag(170cm,55kg).De a lányok miért azokra a pasikra buknak, akik csak a baszni akarnak velük? Nincs jövője az intelligens,szerény pasiknak akik megbecsülik a párjukat? Aki szeretne vele álomra hajtani a fejét és elsőnek őt látni meg reggel... aki egész nap vele lenne, csak feküdne vele,átölelné és nem engedné el?Vannak még olyan lányok, akiknek nem a rosszfiú,szexmániás pasik jönnek be?
2013. szept. 5. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts már, Úr Isten. És ez hányadik ilyen kérdés csak a mai nap? -.-


Nem érdekelnek sem az izmos, sem a bunkó, sem a gyökér, sem a csak szexre hajtó pasik. Attól, hogy a te környezetedben sok az ilyen lány, még nem ilyen az összes! Ne minket hibáztass azért, mert gyökér vagy...

2013. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Noydra ***** válasza:
Nem, csak ostoba vagy.
2013. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nekem is az izmos pasik jönnek be de képzeld nem minden izmos pasi van oda magáért és bunkó
2013. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ne általánosíts :(
2013. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Aki szeretne vele álomra hajtani a fejét és elsőnek őt látni meg reggel... aki egész nap vele lenne, csak feküdne vele,átölelné és nem engedné el?"

Szerinted hány pasi ír ilyet? Én még nem találkoztam ilyennel...

Nekem nem kell rosszfiú... Sem szexmániás, izmos, bunkó gyökér... A szerelmemet akarom végre vissza, nem érdekel senki más....

2013. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!