Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért olyan ritka manapság az...

Miért olyan ritka manapság az ismerkedésre, személyes talira nyitott lány, miért csak mindig a fiúk tepernek a lányokért?

Figyelt kérdés

Unom már, hogy jó, ha évi egy-két lánnyal összejön tali és ennyi, pedig én mindig nyitott vagyok az ismerkedésre és tényleg próbálkozom napi szinten több lánynál is. A másik kedvencem, amikor megbeséljük a talit és nem jön el, de lusta szólni vagy csak akkor szól már, amikor én ott vagyok. -.-

Aj, így sosem találom meg a párom, hogy lesz így családom később, ha ennyire nincs megfelelő jellemű lány sehol sem nekem?!:O


2013. szept. 15. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dehogy nincs. Nagyon sok baromi jó arc csaj van, csak te nem bírod kiszűrni, melyik az, aki komolyan gondolkozik, és melyik az, aki csak áltat téged.
2013. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én nyitott vagyok és imádok ismerkedni :D
2013. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én elve személyesen ismerekedem. Csak a való életből válogatok. Ineternetes ismerkedés nekem kapufa. Sok ott az álpasi aki csak szórakozik vagy egót növel vagy tudom is én.

A randik meg egyenes a halálom...


Jobb szeretem a férfiakat a hétközniapi életükben a saját közegükben megismerni. Amikor nem arra megy ki a játék, hogy ő most teper 1000-rel és minden pozítiv tulajdonságát (vagy csak szerinte pozitív) próbálja belesuvasztani egy randiba és megnyerni magának.


Az sokkal jobb, mikor beszélgetek a boltos sráccal és rajta van az az idióta pólója, amin magamban mindig mosolygok. És szeretem, hogy akkor is teljesen normális velem ,ha épp olyan árut keresek ami ott van az orrom előtt. Szeretem, ahogy kedvesen rámosolyog, vagy ha rossz napom van akkor próbál felvidítani... semmi megjátszás, önfényezés... csak természetes, hétköznapias... na így sokkal könnyebben beszeretek bárkibe is.


Nekem a net nem pálya.

2013. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Pont azért mert a nőkért ennyien állnak sorba, sajnos azt képzelik hogy ganéjkodhatnak és azt küldhetnek el a halál fäszára akit akarnak, mert úgyis kapnak jobb pasit. És sajnos az a baj, hogy ez így is van, úgyhogy minden további nélkül megtehetik natív rosszindulatból.

Ismerkedni meg abszolút nem hajlandóak, kivéve persze ha szarul állnak anyagilag, és kell egy két lábon járó pénztárca.

Az meg hogy nem megy el a randira, ócska régi trükk, nagymama-szindróma a neve. Már megszoktam hogy a nők ekkora kamusok.

2013. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A 18-25 év közötti lányok kilencven százalékának az élete habostorta. Ha van egy többé-kevésbé átlagos arca, és nem kövér, akkor bármikor talál magának kapcsolatot. Ennek az az oka, hogy a férfiaknak ez az ideális korosztály. Ők a legalkalmasabbak társnak és családalapításra, mert fiatalok, szépek, egészségesek. Egy harminc feletti nő, például már nem túl jó parti, mert semmi extrát nem tud felmutatni egy fiatal csajhoz képest, viszont öregebb, esetleg van némi egzisztenciája, de ezt a férfi magának is megteremti, tehát a nőben ez nem érték.

Éppen ezért 18-tól 100 éves kkorig minden férfi ezt a korosztályt kedveli, óriási a verseny a nőkért, akik elszállnak magultól, mert gyakorlatilag fényesre nyaljuk a seggüket. Ezt tovább erősíti az a tény, hogy semmiért nem kell megküzdeniük. Apuci-anyuci-pasi eltartja őket, valami büfé-ruhatár bölcsész szakra ígyis-úgyis bejutnak, amíg egyetemisták, addig élnek mint hal a vízben, és nem értékelnek semmit, és nem látják az élet árnyoldalát, csak a naposat.

2013. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, mi lányok is nagyon sokat teperünk, csak nem vagyunk olyan gyengék, mint a legtöbb férfi, ezért nem mutatjuk ki. Nézd meg hány szerelem-szex írás van lánytól, és hány fiútól! Töredéke.
2013. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Hidd el, mi lányok is nagyon sokat teperünk"


Bocsi én a szememnek hiszek. Lószart sem csináltok.

2013. szept. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az nem teperés csak szobabiciklizés amit csináltok. Szerintem a hiba a megváltozott világ és ezzel a nézetek miatt van. Én itt abból indulok ki, hogy mit látnak a mai lányok a legtöbbet a tini sorozatokból és filmekből. Taglalni most nincs kedvem, mindenki gondolja végig milyen példák vannak előttük amiket ők is szeretnének és mi az ami itt meg is valósítható.
2013. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valaki be fogja nyögni, hogy általánosítasz. Pedig ez így van, ahogy leírtad kedves kérdező!
2013. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak annyit írok, hogy vannak kivètelek... nem akarok belekeveredni a vitátokba. De ne mondjàtok rà rögtön minden lányra. Nem tudjátok, milyen utat jártak vègig èletük során, és igenis vannak olyanok, akik tökèletes ellentètei az àltalatok leírtaknak. Nem nèzik állandóan a mai 'nèpszerû' mûsorokat, nem játszadoznak a fèrfiakkal, nem hazudnak nejik, igenis elmennek a talira, ha megbeszèlték, nem nézik le a másik nemet, nem használják ki õket. Nem minden làny szemèben a pènz a legfontosabb.. fõleg, hogy azt neki is meg kell keresni magának, nem pedig màsra tàmaszkodni. Szóval vannak kivètelek. (Egy fiatal lány vagyok, próbáltam a lehetõ legjobban megfogalmazni, mi jellemzõ nèhányunkra.)
2014. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!