Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy férfi miért kérdezget...

Egy férfi miért kérdezget ilyeneket tőlem?

Figyelt kérdés
Kérdezgette,hogy akarok e még valamit az exemtől,nem e fogok visszamenni hozzá. Igazából én ebbe a férfiba vagyok szerelmes,mármint aki kérdezget. De mindig megkérdezi ezeket ,hogy de biztos de biztos. Én elmondtam neki többször is hogy nem akarok az exemtől semmit. Most emiatt nem akar lépni? Hogy közeledjek felé, hogy lássa ,hogy szerelmes vagyok belé? Elmondani félek. Lány vagyok .

2013. okt. 10. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos. És ez tök idegesítő tulajdonság. Mondd meg neki!!! Szerintem ne te közeledj, ha ilyen a pasi, úgyis csak gondok lesznek. Szerintem inkább nyomatékosan közöld, hogy hagyja abba ezt a viselkedést, mert tök gáz.
2013. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én nem akarom Őt bántani Én szerelmes vagyok belé
2013. okt. 10. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Öleld meg és nyugtasd meg:)
2013. okt. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő is akar tőled valamit. Mondd el neki, ne félj.
2013. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem lép?
2013. okt. 10. 22:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert szebbnek gondol, mint amit ő - szerinte - megérdemelne.
2013. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsánat, mint ... aKit ő ...
2013. okt. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!