Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Működhet egy alibi kapcsolat...

Működhet egy alibi kapcsolat hosszútávon, akár házassággal?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok, de szeretnék családot és gyereket. Viszont a pasikkal meg egyszerűen lehetetlen hosszútávú, komoly kapcsolatot kialakítani, de a lányok meg nem vonzanak szexuálisan, de velük meg jól ki szoktam jönni, mivel elég nőies vagyok. Erősen gondolkodom egy alibi kapcsolaton, csak nem tudom, működne így, vagy egyáltalán azt se, hogy hol lehet ilyet keresni.

2013. okt. 25. 15:18
1 2 3
 11/21 MrPifta ***** válasza:
persze hogy lehet tartós kapcsolat férfival. Mi 7 éve vagyunk együtt, de ismerek olyat, aki már 20 éve
2013. okt. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nekem is van meleg pár ismerősöm, tudom, hogy lehetséges, de, mintha taszítanám az ilyen pasikat. Aki még azt is mondja, az is csak dugni akar és utána lelép. Igazából elegem van ebből és a magányból, szeretnék társat találni magamnak, szeretnék lassan családot és gyereket, abban a korban vagyok, ahol már igényli ezt az ember. Nem akarok egyedül lenni.

Beszélgettem leszbikkel is, mondták, hogy van ilyen, a lányoknál is van, aki nem meri felvállalni a másságát, akár még családként is működhet egy ilyen, de nagyon bizonytalan vagyok benne és igazából azt sem tudom, hogy hol lehetne ilyen lányt keresni.

2013. okt. 26. 13:04
 13/21 anonim ***** válasza:

ACABMészy kommentjében semmi nem volt ami fasiszta lenne, viszont volt benne homofóbia. A másik végletet sem kell megtalálni...


Egyébként az alibi kapcsolat NEM működhet. Az egyik homoszexuális ismerősöm azt mondta nekem, hogy ő egyedül örökbe akar fogadni egy gyermeket és felnevelni tisztességesen. Tizenéves korában a tudtára adni, hogy miért nincsen anyukája. Ez már majdnem család, ami egy homoszexuális ember számára, ma is egy lehetőség Magyarországon. Szerintem keress egy férfit, akivel együtt élhetsz, és legyél boldog.

2013. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ne add fel, találsz majd egy pasit akivel boldog lehetsz, első kézből tudom hogy nehéz, de nem kell feladni.

19/F

2013. okt. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%
Most megpróbálom elképzelni, hogy Te velem élsz (hetero nővel) és nem hazudunk egymásnak és pl. neveljük az én gyerekeimet. Akkor én úgy élek Veled, mintha pl. az unokatestvérem lennél, ami lehet nagyon jó is, de ha végre elpasszolnám a gyerekeimet (pl. az apukájukhoz) és felhozhatnék egy pasit a lakásomba, akkor még Téged is meg kellene kérnem, hogy húzd el a beled egész hétvégére, mert feljön a barátom. Ugyanez fordítva: ha Neked akarna jönni a barátod, akkor mi hárman menjünk a sunyiba, mert kell a kéró? Azt gondolom, ha nem a szerelmeddel élsz együtt, akkor az olyan, mintha pl. munkásszálláson laknál = társas magány.
2013. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Egy leszbikus lány lehetne a megoldás aki szintén akarna gyerekeket, meg neki is kell alibi.

Mert egy hetero nő nem hiszem, hogy csak úgy megosztozik rajtad. Bár nem lehetetlen, de talán szerencsésebb egy leszbi lánnyal aki alibit akar szintén, ott nincs később sem féltékenykedés sem konfliktus.

2013. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#15

és milyen lenne egy házban két külön bejáratú lakásban, közvetlen szomszédként közös gyerekkel?

2013. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 MrPifta ***** válasza:
A legtisztább megoldás, ha őszinte vagy. Mindenki így jár legjobban. Te is, a párod is, a körülötted élők is.
2013. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Szia,

Ha mindketten őszinték vagytok és van közös cél miért ne működhetne? Egy alibi kapcsolatban a másik a cinkos társad, a barátoddá válik...! Sokszor jobban működik mint egy "átlag kapcsolat"

2014. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
En is azt remelem, h működik az ilyen kapcsolat, 30 éves férfiként keresek olyan lányt, akivel ezt meg lehet valósítani. Család, gyerekek. Szerintem ha a két fel őszintén kezeli a dolgot egymással, akkor jó lehet.
2016. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!