Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt szingli, BRUNO MARSra...

Van itt szingli, BRUNO MARSra hasonlító, ismerkedni vágyó férfi?

Figyelt kérdés
Kb. 165 cm-es, sötét hajú, kreol bőrű

2013. nov. 11. 18:29
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, nemhogy hasonlítok rá, hanem egyenesen én vagyok!
2013. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Értem, de aki mégis akar ismerkedni egy helyes, kedves lánnyal,az írjon privátba nyugodtan.

Szép estét mindenkinek!

2013. nov. 11. 18:49
 13/40 anonim ***** válasza:
69%
Ez valami homár? Fú, de aljas...
2013. nov. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Attól,hogy neked nem jön be,még nem meleg.
2013. nov. 11. 18:58
 15/40 anonim ***** válasza:
53%
Minden cigány így néz ki.
2013. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

Engem az érdekelne, hogy nincs itt esetleg olyan lány, aki hasonlít Sasha Grey-re és úgy is tud kefélni?


Kedves Kérdező! Te mit szólnál hozzá, ha csak azért lenne Veled egy srác, mert hasonlítasz valakire? Nem azért, mert Téged szeret, a jellemedet, a nőt, hanem a külsődet, aki emlékezteti valakire. Így valahányszor csókot adna, nem Te kapnád, hanem az az illető, ha szeretkeznétek, nem Veled szeretkezne, hanem azzal az illetővel. Nos?

2013. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

ÉS neked ki mondta ,hogy én most tutira csókolózni,meg szexelni ,meg persze járni is fogok egy jelentkezővel?

Vagy most már az ismerkedés is bűnnek számít?

2013. nov. 11. 22:08
 18/40 anonim ***** válasza:

Ha nekem tetszik egy adott ember és egy külsőre rá hasonlító embert keresek, akkor nem azért keresem, hogy jól eldumálgassunk. Így viszont nem azért keresem, nem azért tetszik, mert érdekel, vonz mint ember, hanem mert hasonlít valakire és így önző módon kielégíthetem az igényeimet, vágyaimat.


Te miért keresel olyan férfit, aki Bruno Marsra hasonlít? Ha összejöttök se azt az egyéniséget látnád, hanem egy Bruno Mars-imitátort és a szíved annak örülne, hogy B.M. balján sétálhatsz az utcán.:)

2013. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Hagyjuk! Akkor én egy önző ember vagyok, persze ti nagyon szuperek vagytok, hogy amikor ti párt választotok,/választottatok EGYÁLTALÁN nem szelektáltatok semmilyen módon!

Most már azért is megszólnak egy lányt,mert nem, a legtöbb lány szemében főnyeremény (magas, szőke, gazdag, helyes, diplomás) férfivel akar megismerkedni, hanem egy alacsony, ráadásul kreol bőrű, ráadásul göndör hajú fiúval.

Kicsit túl sok itt a kötekedő úgy érzem!

2013. nov. 12. 09:17
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

Várj, várj!:) Te nem azt mondtad, hogy alacsony, kreol bőrű, göndör hajú fiúval akarsz ismerkedni, hanem egy olyan sráccal, aki hasonlít Bruno Mars-ra.:) De azt is megkérdezném, hogy ha beszélgetsz valakivel, aki ez alapján szimpatikus, "bejön", de nem hasonlít B.M-ra, akkor lapát? Vagy fordítva! Ha külsőre olyan, mint B.M., de belsőre egyáltalán nem illetek össze, akkor is vele maradsz?


Én csak azt szóltam meg, hogy ha Te nagyon egy tulajdonság miatt keresel valakit, mert akkor semmi más nem érdekel benne, csak az az egy dolog passzoljon és ez önzőség (főleg az illetővel szemben). Ha én kiírnám, hogy olyan lányt keresek, akinek orbitális dudái vannak, mert nekem csak az tetszik, akkor én is kapnám az ívet. De ha találsz ilyen srácot, aki elfogadja azt, hogy Neked amúgy nem miatta, hanem a B.M. iránti imádatod miatt (és mert B.M.-t látod benne) nedvesedik a bugyid, ám legyetek boldogak. Nekem egy kapcsolat ennél többről szól.

2013. nov. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!