Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt szingli, BRUNO MARSra...

Van itt szingli, BRUNO MARSra hasonlító, ismerkedni vágyó férfi?

Figyelt kérdés
Kb. 165 cm-es, sötét hajú, kreol bőrű

2013. nov. 11. 18:29
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Nem maradnék vele természetesen ha belsőre nem passzolnánk, és a másikra is nem a válasz, tehát nem lenne lapát...
2013. nov. 12. 12:22
 22/40 A kérdező kommentje:

továbbá kedves utolsó!

..ha te nagy dudás csajt keresnél, én nem járnék a kérdésed alá kötekedni, mindenki azt csinál amit akar.

A férfiak, sőt mindenki szelektál, talán csak nem mondja ki ilyen nyíltan és konkrétan.

Hány olyan pasi van aki nem áll le kis mellű nővel stb. Szóval a továbbiakban kíméljenek az álszentek!Bocsánat már felhúztatok.

2013. nov. 12. 12:27
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Annyira provokatívnak éreztem a kérdésedet, hogy nem tudtam kihagyni!:)


Én nem akadályoztam meg, hogy ilyen srácot keress ill. találj, remélem sikered is lesz! Csak elmondtam a véleményem arról, hogy milyen, amikor egy bizonyos tulajdonság miatt keresünk valakit (ez azért nem olyan ritka, mert az emberek egy része a szakítás után képes az exére hasonlító lánnyal kezdeni, ez pedig legalább ugyanolyan önzés, hisz nem a lány tetszik neki, hanem az, hogy hasonlít valakire).


Ha egymás mellé tenném a nőket, akik nekem tetszenek és tetszettek, én is tudnék valamilyen sémát vagy mintát felállítani, hisz mindenkinek vannak tudatos és tudat alatti preferenciái. Ettől viszont még nem leszek álszent.

2013. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

De attól lesz álszent a kijelentésed, hogy te is szelektálsz, sőt mindenki, de mégis próbálsz belém kötni,mert én is azt teszem, pedig csak ismerkedni szerettem volna.

Mondjuk alacsony fiúból úgy sincs sok, úgyhogy mind1 is.

2013. nov. 12. 13:40
 25/40 A kérdező kommentje:

Majd , ha lesz itt hasonló fiú,majd eldönti akar-e VELEM ismerkedni vagy sem.

Bár az itt olvasottak miatt nekem is elmenne tőle a kedvem.

2013. nov. 12. 13:42
 26/40 anonim ***** válasza:

Az én preferenciáim nem annyira specifikusak, mint a Tiéd és egy-kettőtől eltekintve elég általánosak. Te viszont azt mondtad, hogy kifejezetten egy adott külsővel rendelkező srácot keresel.:)


Szerintem nyugodj meg, mert felesleges felhúznod Magad egy ilyen beszélgetésen és semmi nem rontja az esélyeidet. Ha az illető olvassa a kérdést, rögtön a PRIVÁT ÜZENET-re fog kattintani és nem válaszokat fogja olvasgatni.:)

2013. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
2013. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
:D ő Seth Green :D de köszi!
2013. nov. 13. 10:36
 29/40 anonim ***** válasza:
2013. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de aranyos vagy!!!:D

Írtam neki, de csodálnám, ha vissza írna :D

2013. nov. 13. 22:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!