Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beválhat egy 20 éves lánynak...

Beválhat egy 20 éves lánynak ez az ismerkedési módszer?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy egyedül elmegyek ilyen beülős helyekre mint pl a cukrászda vagy a kávézó. Vajon ha látják a férfiak, hogy egyedül vagyok akkor oda fognak jönni? Vagy egyáltalán nem szeretnek ilyen helyeken ismerkedni?

2013. nov. 11. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Oda mennek persze, de ha esetleg van kedved neten ismerkedni, akkor dobj egy privit :)
2013. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Csak a nagy dumás műmájerek fognak odamenni
2013. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Képet nem küldök
2013. nov. 11. 23:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Természetesen előfordulhat. Én magam is próbált már a nyilvános ismerkedést, és híve is vagyok ennek :-) Amikor azonban nyilvános helyen próbálsz ismerkedni, akkor arra azért figyelj oda, hogy olyan helyeken legyél, ahol általában azért normális emberek vannak. Hogy adjak egy tippet, egy megyei könyvtár például ilyen, de természetesen más helyen is megszólíthat egy normális srác ;-)

2013. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Talán igen, bár ez inkább a filmekben működik.

Én is szoktam látni lányokat ilyen féle helyeken de én szándékosan nem megyek oda, mert eddig mindig megfigyeltem hogy vártak épp valakire, az esetek többségében a párjukra.

Persze egy kis kocsmában amikor a haverjaimat vártam én leültem a pulthoz sörözni meg addig néztem a TV-t akkor mellettem ült egy lány láttam hogy elég magányos így hozzá szóltam, jól elbeszélgettünk nem az ismerkedés volt akkor épp a fő célom, csak egy kis társaságra vágytam mert a buszom miatt csak 1 órával előbb tudtam menni. A csaj is várt valakire tehát ha tudtam volna hogy csak beült oda unalmában akkor gondoltam nyomulok rá, de amint említette hogy csak addig ugrott be ameddig a buszát várta akkor gondoltam már kár erőltetni a dolgot. Volt párja épp hozzá ment. de meglehet próbálni de előre szólok ahogy előttem is írták hogy elsősorban csak a nagy dumások fognak odamenni maximum akik inkább csak 1-2 éjszakát akarnak. De ha szeretnél ismerkedni írhatsz nekem privátot.

2013. nov. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem fognak odamenni. Ha egyedül ülsz az furcsa, ha olvasol vagy zenét hallgatsz akkor meg azért nem mennek oda.
2013. nov. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

23:09


Miért ne mehetnének oda? Én annak idején igaz, hogy nem a cukrászdában de egy olyan lányt szólítottam meg, akit a villamoson láttam, leszállás után. Több esély lett volna, hogy elküld, mert éppen ment valahová. Akkor szerinted egy olyan nőnél, aki magában kávézik, vagy sütizik, kevesebb az esély arra, hogy kapcsolatot teremtsenek vele ? :D

2013. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán.
2013. nov. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A pasik többsége nem igazán jár egyedül cukrászdába meg kávézóba szerintem, még haverokkal se nagyon. :D
2013. nov. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Úgy tűnik ki kell találnom valami mást
2013. nov. 13. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!