Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tapasztalataitok alapján...

Tapasztalataitok alapján mennyire jellemző, hogy az internetes ismerkedés alapján szimpatikus férfi/nő személyesen is az lesz?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert alakul valami, de egyelőre csak neten, mert ő még 1 hónapig külföldön lesz. Eddig mindenben nagy köztünk az egyetértés, a képek alapján is bejön, de nem akarom elbízni magam, és olyan tulajdonságokkal felruházni, amelyek nem is igazak rá.
2013. dec. 7. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs sok tapasztalatom ebben a témában.

3ból 1 jött be élőben is(nem a külsőre értem).

2013. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sose jött be. Mindig teljesen más személyesen, és én így nem is fordulok több netes társkeresőhoz már, max. 40 körül, ha úgy hozza a sors.
2013. dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Hát ezt nem.lehet tudni ez csak rajta múlik!

Csak 3-4 találkozás után lehet megtudni!

2013. dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól ki lehet ismerni a másikat, ha elég tapasztalatod van, és nincsenek nagy elvárásaid. Tehát ha reálisan állsz hozzá a netes ismerkedéshez és nem a herceget keresed a fehér lovon. Nálam egyszer-kétszer fordult elő kisebb csalódás, de ha telefonon is beszéltem a találkozó előtt, általában tudtam, hogy be fog-e jönni. Kb 5 ilyen ismerkedésem volt. Ebből kettő lett kapcsolat. A többi is szimpatikus volt. Csak a fényképen mutatott másképp. Olyan is volt, hogy neten jól elbeszélgettünk, személyesen meg idegesített. Ha lehetőség van rá, jobb a személyes ismerkedés, mint az internet.
2013. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A netes ismerkedést a személyes találkozóig csak egy lehetőségnek kéne tekinteni. És szerintem nem is az első találkozón dől el, hanem inkább 3-4 után...

Jó emberismerőnek tartom magam, ha kételyeim vannak, akkor inkább nem találkozom, vagy csak barátilag.

Egyébként volt már, aki nagyon, de tényleg nagyon levett a lábamról virtuálisan... és élőben is.

2013. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sose jött be.Az elején jó volt aztán kiderült milyen is az adott nő...
2013. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Neten mindenki jobb formát hoz. Ezért célszerű a lehető leghamarabb találkozni. Ne bízd el magad, várj ki. Ha találkoztatok, utána döntsd el, hogy tetszik-e.
2013. dec. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok a találkozás előtti skype-ról?
2013. dec. 7. 20:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmi jelentősége szerintem. Az élő találkozást semmi nem helyettesíti. Ne éld bele magad semmibe, amíg nem találkoztatok - meg utána se nagyon.

Ha szimpatikusak vagytok egymásnak, lehet ismerkedni, találkozgatni, aztán majd úgyis alakul valamerre.

2013. dec. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!