Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnám elérni azt, h az...

Hogy tudnám elérni azt, h az enyém legyen?

Figyelt kérdés

Na mi egy bulin találkoztunk odajött hozzám és elkezdtünk táncolni megfogta a kezem és csak úgy simán ellötyögtünk én nem néztem rá hanem a tömeget bámultam néha azért rávetettem egy pillantást amikor vége lett a számnak magához húzott és a fülemhez hajolt és megkérdezte,h kérek-e inni erre azt válaszoltam h eleget ittam már utána megkérdezte,h van-e kedvem táncolni mondtam táncoljunk magához ölelt szorosan és olyan érzés tört rám amit nem tudok szavakba önteni annyira meg akartam csókolni... és végül ott hagytam azóta is rá gondolok nemsokára lesz a következő buli szerintetek,h "cserkészhetném be" praktikákat tanácsokat várok Tegyük fel azt a legrosszabb esetben,h ÉN KEZDEMÉNYEZEK mik legyenek a kezdő beszédtémák stb...

(lány)



2013. dec. 14. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Istenem... a mai 14 évesek problémái.
2013. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tedd ugyanazt, menj oda hozzá, hajolj közel és súgd a fülébe, hogy van-e kedve táncolni :D ütős lesz
2013. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsóval :P
2013. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!