Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magamra vagy másra hallgassak?...

Magamra vagy másra hallgassak? Ész vs. Szív?

Figyelt kérdés

Szeptemberben ismerkedtem meg vele, nem volt első látásra szerelem, de teltek a hetek és nagyon közel kerültünk egymáshoz, már majdnem össze is jöttünk karácsony előtt.

Egy hete találkoztunk személyesen, azóta néhány mondatot váltottunk facebookon. Szeretném már újra látni, de félek, hogy mi lesz...

Ugyanis 2 embertől is hallottam róla dolgokat, például hogy nem akar kapcsolatot, és jobb ha elkerülöm, mert csak összetöri a szívemet, meg hogy csak arra kellenék neki..stb.

Nem tudok hinni ennek a 2 embernek, pedig ők állítják, hogy magától a sráctól hallották ezeket a dolgokat.

Máshogy ismertem meg Őt, és szerintem bele is szerettem, nem tudom, mi tévő legyek, hogy ezek után távolodjak kicsit tőle el talán és akkor majd meglátom, hogy keres-e, vagy folytassuk, de akkor csalódni fogok benne vagy ki tudja mi lesz.

Tudom, hogy nem ismeritek személyesen, de ti az én helyemben mit cselekednétek?


2013. dec. 30. 01:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Helyedbe kivárnám, hogy majd ő közeledjen! :)
2013. dec. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ész ! a szívre ne hallgass mert szar dolog
2013. dec. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az a baj ha nem ésszel gondolkozol hogy naív vagy.


Egy kretént is képes lennél jónak látni, csak mert elhiteted magaddal hogy "te nem ezt látod".

2013. dec. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kismutyesz_ ***** válasza:
Kettessel értek egyet. :)
2013. dec. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:

Kiáltanám, kimondanám: ha lenne rá alkalom,

Hozzád bújnék, karolnálak, de lehanyatlik a karom.

Nem hittem, hogy megtörténhet: másképp látlak Téged,

S nem tudom, hogy bízhatok-e. A szívem sokszor téved.

2013. dec. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom én is, hogy naiv vagyok.. Sok rossz emberrel találkoztam már, de magamból indulok ki mindig, ne tanulok hibáimból, és képes vagyok mindig csak a jót látni az emberekben, ezért csalódok.

Most nem szeretnék, az eszemre hallgatok, és próbálom elfelejteni, bár iszonyat nehéz lesz, mert már túlontúl megszerettem őt.. :(

2013. dec. 30. 01:55
 7/7 anonim ***** válasza:

én azt mondom, h hallgass a szívedre! lehet, h Ő más.. sosem lehet tudni!! és lehet, h a végén csalódsz, de én inkább mindig a szívemre hallgatok, mert ha az eszemre hallgatnék, akkor talán sosem jöttem volna össze eddig senkivel, és bár lehet, h a kapcsolataim eddig mind "nem a legjobban" értek véget, de ha azokra a csodás pillanatokra gondolok, amiket a kapcsolat alatt megéltünk kettesben, akkor hiába a szakítás, a csalódás, azt kell mondjam, h igen is megérte! és kaphatom érte a piros pacsikat én akkor is így gondolom!! hajrááá szíív<33 :D

18/f

2013. dec. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!