Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a helyes viselkedés egy...

Mi a helyes viselkedés egy társkereső oldalon?

Figyelt kérdés
Nos nemrég rászántam magam, hogy regisztrálok egy ilyenre.. Nem volt egyszerű dolog a döntés, mert sok rosszat hallottam már az ilyen oldalakról. Többek között, hogy nagyon sokan bunkón bánnak más emberekkel, akik ismerkedni szeretnének. Én megfogadtam, hogy nem leszek ilyen, igyekszem mindenkihez közvetlenül viszonyulni. Azt hittem ez ilyen egyszerű lesz... Viszont egy kicsit több levelet írnak nekem, mint amennyire egyáltalán számítottam. És eddig mindenkihez közvetlenül, nyitottan viszonyultam, de sokan ezt félreértve már a második levél után személyes találkozót akarnának.. A másik dolog az, hogy a legtöbbjük tényleg nagyon érdekes emberke lehet, jó lenne megismerni őket még jobban, de rájöttem, hogy erre valójában nincs elég agykapacitásom, időm. Értelme sem lenne a dolognak, hiszen csak egy valaki lehet az, aki végül.. szóval értitek. Csak végletekben lehet gondolkodni egy társkeresőn? Élből nem érdemes senkit elutasítani, mert ki tudja, kit hagyunk ki... De ha belemegyünk egy beszélgetésbe, miért hiszi azt mindenki, hogy garantáltan komoly kimenetel van kilátásban? Köszönöm előre is a tanácsokat!
2014. jan. 14. 00:53
1 2
 11/13 Költőnő? ***** válasza:

aki hamar "rádfeszül", rádcuppan, arra kár idő vesztegetni. azért nem árt mkinek legalább egy pár sort válaszolni, szánj rá időt, még ha macerás is.

Jelentkezők között meg úgy érdemes "szortolni", h a Te kritériumaid alapján megnézed az üzit, az adatlapot és aki szimpi, azzal beszélgetsz. Persze semmi nem kötelező, de sztem itt is jár mkinek a normális "hangnem", bánásmód alapból, aztán vagy megérdemli és megtartja, vagy nem. Kb mint élőben. Sztem nem szabad túl komolyan venni.

2014. jan. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

A mielőbbi találkozóval csak az a gáz, hogy annyira én nem vagyok mobil, hogy olyan sokszor eljárjak találkozóra. Meg ugye költségvonzata is van, tehát kockázat itt is fordítottan arányos az információval.


És igen, igyekszem mindenkinek írni normális levelet, legfeljebb haverságot megjelölve elérhető viszonyként. Aztán lehetek "felületes", hogy külső alapján döntök, de ők is sokszor az alapján döntenek, mikor írnak nekem, mert egyértelműen nem figyelik meg a leírásomban szereplő dolgokat, amik ellentmondanak az ő adatlapjukon szereplő elvárásoknak :D

2014. jan. 14. 17:12
 13/13 anonim ***** válasza:
10-20 pasival haverságot sem fogsz tudni fenntartani... nekem lettek baráti kapcsolataim netes ismerkedésből, több is. Sőt, volt olyan, akivel eredetileg barátilag ismerkedtem, és ahogy jobban megismertem, elkezdett érdekelni (holott eredetileg kizártuk egymással a kapcsolatot).
2014. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!