Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem kellek egy szép vonzó...

Nem kellek egy szép vonzó bombázó csajnak sem, miközben anyukám és egy a lépcsőházban lakó öreg néni szerint akinek mindig segítek vinni a csomagjait nagyon jó képű vagyok, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 15:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
hát így.... anyukád elfogult, az öreg néni meg... szóval nem biztos, hogy a valódi célközönség véleményét hallgatod....
2014. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Turismo válasza:
100%
A nők mindig szeretik tetetni az elérhetetlent, hogy megnézzék, ki az, aki harcol érte. Próbáld meg elhívni valahova aztán majd alakultok valamerre! ;)
2014. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
támadd be a nénit
2014. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Tegyél ki egy fotót és megmondjuk.:)
2014. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
hát én elhívok sok lányt neten is, utcán is, de a szép csajoknak nem jövök be és azt nem értem, hogy közben anyukám meg a nyugdíjas nénik szerint is itt akiknek sokat segítek jóképű vagyok
2014. jan. 29. 15:56
 6/28 A kérdező kommentje:
hát ide bizt nem teszek ki fotót max privátba küldök talán...
2014. jan. 29. 15:58
 7/28 anonim ***** válasza:
#3.-on beszartam! XD
2014. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
48%

Nézd a jó csajokat elkényeztetik a férfiak, ezért tudnak válogatni, versenyezned kell értük.

Jóképűnek, jó-fejnek, szórakoztatónak kell lenned, mellette még erőt sugárzónak is, közös programokhoz kell pénz is. Ha egyes tulajdonságokban nem vagy toppon, pl. nem vagy túl pénzes, azt mással kell kompenzálnod, pl. nem csak szimplán férfias test, hanem kidolgozott kockás has is.

2014. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 acelsziv ***** válasza:

aztaku... Szóval a szavazóközönséget én nem érzem túl reális forrásnak. :D És mit mondanak a bobázó csajok?

Tudod mit? Küldd el azt a képet. Most már kíváncsi lettem :D

2014. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Anyukád szerint jóképű vagy? Nos, hát persze..

A néni szerint is? Hát persze..


Küldd a képet! Lány vagyok, őszinte leszek.

2014. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!