Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Haza akarom vinni a barátom,...

Haza akarom vinni a barátom, de félek, hogy mit szól a lakásunkhoz. Felkészítsem rá? Vagy hagyjam, hadd érje a meglepetés?

Figyelt kérdés
Külsőleg elég gáz a házunk, a kapu roskadozik, a tetőnk úgy ahogy de a helyén van, a fal külső része málladozik. Az udvaron sok minden van... Semmi kosz vagy ilyesmi, de felesleges cuccok. Pl. régi szekrények, rég cuccok dobozokban. Hát végül is ha úgy vesszük szemét. Belül sem jobb a helyzet. Már a bejárati lépcső tönkre van menve, az ajtó ronda, össze van kaparva, ronda néhol törött ablakjaink vannak, csúnya színű falak, öreg bútorok, kis hely. A legkatasztrofálisabb a konyha és a fürdőszoba. Takarítjuk rendesen, de pl a fürdőben négy féle színű csempe van, öreg még a wc is, a kádról pattog le a zománc. stb. tudnám még sorolni, a konyhában a fal ronda, a szekrény omladozik, még székünk sincs ha hiszitek ha nem. A barátomék sem olyan nagyon gazdagok, de modernek a bútorok, látszódik az, hogy nagyon vigyáznak mindenre. És most ilyen helyről eljön hozzánk, nem is tudom mit csináljak. Anyát annyira nem érdekli, de mi a testvéremmel állandóan takarítunk, hogy legalább ami van az nézzen ki valahogy. Mondjuk biztos tudja, hogy nem vagyunk olyan jó helyzetben, nincsenek drága cuccaim, ruháim, semmim kb. Ami nem zavar, csak félek, hogy a lakás láttán kiábrándul. Egész nyáron könyörögtem , hogy fessük ki legalább a konyhát, de én beszélhetek.. Úgy én el tudom fogadni, hogy itt élek, mert van rosszabb is, csak félek, hogy milyen reakciót vált ki belőle. Először mondjam el neki szóban mire számíthat?
2013. nov. 3. 23:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
ink mondd el
2013. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%

Elmondhatod,de ha normális,akkor nem fogja érdekelni.

Bajok vannak annál,aki nem azt nézi ilyenkor,hogy kivel van,hanem,hogy hol.

2013. nov. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 dragonkalo ***** válasza:
100%

Szerintem néhány szóval azért említsd meg a helyzeteket.

Én pl. meglepődnék,még akkor is ha tudom,hogy nem vagytok jó helyzetben.

2013. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a szüleid sincsenek jobb helyzetben, a festék nyilván nem olcsó mulatság, ráadásul bizonyos szintű felújítás esetén teljesen felesleges. De a barátodat sztem nem fogja zavarni, ha tisztaság van.
2013. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
hatalmasat nevettem így éjszakára bocsáss meg, de írtó jól tudsz fogalmazni. :D Belőledmég nagy ember lesz.
2013. nov. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hát köszi. akkor azért felkészítem őt. Majd lesz valahogy. Mondjuk ha én mennék hozzájuk és ezt látnám, lehet zavarna, de jól érezném attól függetlenül magam vele.
2013. nov. 3. 23:21
 7/26 A kérdező kommentje:
Mit írtam olyat, ami ennyire vicces lett volna? :)
2013. nov. 3. 23:22
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer kavartam egy lánnyal haza vitt és olyan kupleráj volt a házban hogy ott is hagytam. de persze az nem az általad említett kupiba tartozott.. az olyan volt hogy a múlt heti tojásos nokedli edénye rohadt az asztal közepén és lépni nem lehetett nemhogy leülni egy tiszta székre. amiket te említettél: hát kicsit óvakodva ülnék bele a kádba nálatok, és kényelmetlennek tartanám hogy nem tudunk leülni vacsorázni, de ha szeretnélek akkor mondjuk csak bebújnék veled az ágyadba filmetnézni és onnantól már nem is zavarna hogy éppen a másik szobában milyen színű a fal meg stb...
2013. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
Többet nem mennék , akkor hozzád. Még egy hajléktalanszálló is kulturáltabban néz ki mint a házad.
2013. nov. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm majd akkor ez szerint teszem amit teszek. Majd elbeszélgetek vele. Finoman.

Voltam már hajléktalanszállón, hál Isten nem annyira rossz a helyzet. De igen elég rossz. Nekem nincs pénzem, anyáéknak szintén nincs. Sosem voltak szép cuccaink, eddig sosem érdekelt, ha barátnőim jöttek el, és őket sem hiszem, hogy különösebben érdekelte volna. De ez most különleges. Bármi megalapozhatja a kapcsolatunkat, nem szeretném ha ezen buknék el. Mondjuk ismerem a barátom, és tudom, hogy okos, értelmes jó ember. Úgyhogy ha jól ismertem meg,akkor úgy lesz ahogy a többség mondta, ha nem érti meg, akkor meg sajnos így jártam.

2013. nov. 3. 23:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!