Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyenek az albán férfiak a...

Milyenek az albán férfiak a magyar nőkkel?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nika Se Perimeno...
2014. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Hát a házban laknak albánok, szerintem semmi baj sincs velük. Csendesen, rendesen viselkednek, kedvesek, mindig előre köszönnek. Bár több albánt nem ismerek, és lehet nem is mind ilyen, de ha igen, akkor teljesen okés a helyzet.
2014. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kini :)) válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy párkapcsolatban milyenek, de nekem egy nagyon rokonszenves, normális népnek tűnnek :)
2014. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én albán pékségben dolgozom,és a nőket lenézik nem hiszik azt hogy én is kolléganő lennék vagy ilyesmi..állandóan órdítanak ,dühösek ha valamit nem ugy csinálsz egyböl amit mondanak. Lenéznek ha 60kg vagy az már kövér és mondják ne egyél annyit...a nőket számba se veszik,persze ha szexről lenne szó mind azt mondaná hogy megkefélne,ez is annak a jele hogy lese szarnak..
2014. febr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hidd el csak szexet akarnak!
2014. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!