Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A különböző csajozási tippek,...

A különböző csajozási tippek, trükkök alkalmazása kizárólag a jóképű férfiaknál vezetnek eredményre, vagy egy "csúnyább" srác is reménykedhet simán ezekben?

Figyelt kérdés

PUA-ra gondolok például, vagy a feromon parfümre stb...

Vagy ha valaki nem rendelkezik előnyös külsővel, az így is úgy is esélytelen marad? Ha tényleg ennyire a külsőn múlik minden, akkor minek vannak a PUA féle tanácsadások, amikor elvileg ezeknek az lenne a funkciójuk, hogy a sikertelen embereket segítsék?



2014. febr. 14. 21:19
1 2
 11/15 anonim válasza:

Ne legyél válogatós, ha "csúnyább" srácnak látod magad. Én több évig éltem úgy, hogy azt hittem "csúnyább" lány vagyok és mikor rávettem magam, hogy fiúzzak rögtön magamhoz mérten keresetem fiúkat, akik nem értették mit akarok tőlük. Egy év alatt rájöttem, hogy csak az agyamban létezett a "csúnyaságom".


Persze ez csak az én szerencsém vagy szerencsétlenségem, ki hogyan látja, de ha olyanra vágysz, amit nem kaphatsz meg azzal csak magadat kínzod.


Sok férfi hiszi azt, hogy a kiszemelt nőt így meg úgy meg kell hódítani. Pedig a legtöbb nő szerintem csak annyit szeretne, hogyha törődnétek velük, ha figyelnétek rájuk.


Persze ezt meglehet játszani srácok egy ideig, meg is kapjátok a nőt, örülhettek van egy új trófeátok és lehet, hogy közben tönkre tettétek a nőt a játszmátokkal. Gratula. Viszont az igazi figyelmet csak annak tudod szentelni, aki illik hozzád, akit megszeretsz.


Úgyhogy azt tanácsolom, játszmák és csajozós dumák helyett inkább az őszinteséget és a szerelmet keresd lehetőleg egy olyan lánynál akinek ugyanezek a fontosak.

2014. márc. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
mutass már egy lányt akinél számít az őszinteség!
2014. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sokat megélt öreg róka vagyok. Hidd el, nem trükkökre van a csajoknak szüksége, hanem RÁD.
2014. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
épp ebből az következik, hogy a jobb csajoknak egyszerüen NEM VAGY ELÉG! Nekik nagyobbak az igényeik eleve.
2014. máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
62%

Nem trükközni kell, hanem magadat adni és ennyi. Elárulok neked egy titkot, hogy sok ember lesz akinek nem fogsz tetszeni, de lehet hogy igen, nem lehet tudni. Add önmagadat csináld azt ami neked tetszik és jól érzed vele magadat és hidd el jönni fognak az azonos érdeklődésű emberek hozzád. Legyen pozitív a kisugárzásod, legyél igényes és akkor semmi probléma nem lesz, ha lelki problémáid vannak menj el dokihoz és beszéld meg vele, SEGÍTENI fog azért van. A dolgaid problémáid csak akkor fognak változni ha akarod őket ÉS TE TESZEL érte mert más nem fog senkinek sem érdeke másokon segíteni csak magukon. A változás pedig nem fog egyik napról a másikra beállni sok idő kell hozzá de a fő erény itt a türelem! És ne tippekre költsd a pénzedet, mert azok nagy része haszontalan és csak átvernek, menjél inkább dokihoz helyette ő ad neked élethez kellő tippeket nem olajat a képzeletbeli tüzedre! Remélem segítettem! Sok sikert! :)

Üdv. Egy az útját kereső fiatal

2014. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!