Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tobbet jelent baratnal, de...

Tobbet jelent baratnal, de nem jarnek vele, mert nem vagyok bele szerelmes. Mit tegyek, mert ez igy eleg szar erzes?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor ismertem megy egy pasit, aki nagyobb nalam 2 evvel...osszejottunk. Jartunk szinte egy honapot, de nem ment igazan a dolog, ezert szakitottam vele. A szakitas utan azonban borzaszto uresseg volt bennem és abban maradtunk, hogy baratok leszunk...azok is lettunk: minden nap beszelunk telefonon, facebookon, hetvegenkent talalkozunk, sokat rohogunk egyutt, nagyon jol erzem magam vele...nem jarnek vele meg 1x, de ha bejelentene, hogy van csaja, kiborulnek. Hianyzik nagyon. Mit tegyek, hogy ne menjen ra a jo kapcsolatunk?

2014. febr. 26. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb 2 évvel? Lemaradtam vmiról, hogy a magasságot évekbe nézik
2014. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:

hát például dönts már el, hogy most akkor mit érzel..

nem szereted? akkor ne érdekeljen, ne hiányozzon, ne legyél féltékeny. szereted? nem.

nem őt szereted hanem azt szeretnéd ha lenne valaki a párod. nem ő..mert vele nem volt jó.. bárki. csak legyen valaki.

2014. febr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ember az életemben. Minden nap találkozunk de csókon és kicsi simin kivül nincs egyéb. Megbeszéltük, h ezt azért csináljuk, mert jól esik, de amint valakinek valakivel alakul egy kapcsolat gyökerestől beszüntetve csak barátok. Vagyis igy voltam. Aztán neki barátnője lett, én meg örültem nekik nagyon :D Azóta is találkozgatunk és nagyon jó barátságot ápolunk, mostmár extrák nélkül
2014. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az olyan valasz hulyeseg, h ne hianyozzon stb.. az erzeseidnek nem lehet parancsolni. Tul hamar kezdtetek el jarni, varni kellett volna, ismerkedni ugy, hogy tenyleg rendesen kiismerjetek egymast. Talalkozgatni stb.. mondd meg neki, hogy nagyon jol erzed vele magad, meghat ugy az erzeseidet, de meg ne kezdjetek el jarni, mert az hirtelen tonkretenne mindent.. hidd el, az ido eldonti.. nem egybol leszel szerelmes, hasznaljatok ki a jo pillanatokat es majd kialakul:) sok sikert!
2014. febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommenteket. <3
2014. febr. 27. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!